Kāla brīnumi

Pirāti ar vakara lomu

Pirāti ar vakara lomu

Ar puikām nupat atgriezāmies no Kāla ezera pirmā brauciena šovasar. Otrā laivā bija tēvs ar bračku, eholots un GPS palīdzēja diriģēt floti un cope bija ļoti interesanta. Skaidrs, ka Kālā uz milzīgām līdakām cerēt nav ko, bet mazās ķērās kā sendienās. Lielos asarus tā arī neizdevās lokalizēt, uz tviču ar atsaucās mazāk nekā gribētos, toties džigs rullēja.  Pats jautrākais bija 6.2 metru dziļumā uz puna dabūt smuku copi un piecās minūtēs izvilkt divus brekšus kopsvarā divi kilogrami. Trešo ņēmienu realizēt neizdevās. Tās bija jau piemnētās Keitech vai kā tur bija gumijas. Ja aromāts ir pareizais, breksis 5 gr. galvu ņem bez šaubām. Tas man pavēra pilnīgi jaunu fišku- jābrauc uz Kaķīti džigot karpas! Protams, ka ar Tiro 1-12 gr testā tos portfelīšus stīvēt bija bauda.

Plakanais hišņiks

Plakanais hišņiks

Lielākā līdaka fāteram, otra lielākā norāvās vecākajam puikam, bet kopā kādas trīsdesmit zivis izverķijām, paņēmām vien lielākās. Skaisti, paldies ezeram.

Raksts par tēmu Blogs.

8 komentāri par “Kāla brīnumi

  1. Nu forši! 🙂 Es, savukārt, Serīti aizvedu pirmo reizi zandartos. Ekstāzē! Šamam četri, man viens un divas smukas copes. Zanderi nelieli 52 līdz 65 cm. Paralēli uz ziemenēm skaldījām finierīšus…..

  2. Breksis uz džigu- tas ir lab, ļoti lab 🙂 būsi piešāvis roku PČ, būs jāiet kursos pie Tevis 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*