Atskats uz čempionātu

Ar zīmola Agat atbalstu ir noticis Latvijas čempionāts plēsīgo zivju ķeršanā no krasta. Mēs, iznāk, bijām pirmie no bijušā SSSR, kas spēja izvest pēc starptautiskajiem noteikumiem būvētu maču. Tāda situācija, kad ir iespējams ķert zivis sacensību režīmā citādi ir grūti uzmodelējama, varbūt tāpēc uz sacensībām nebija ilgi jāaicina arī Krievijas un Baltkrievijas izlases. Krievi ir izcili meistari, aiz viņiem ir daudzmiljonu tirgus, vairākkārtēji pasaules čempioni un medaļu ieguvēji. Tādi vīri kā Pitercevs, Miškins ir daudz redzēti un lasīti krievu makšķenieku izdevumos. Baltkrievi, savukārt tikai krāj pieredzi, lai PČ Itālijā piedalītos pirmo reizi. Treneris Aleksandrs Kiberevs ir ļoti interesantu un erudītu komandu salasījis.

Man jāsaka paldies Latvijas forelistiem, kas uzticējās mums un atsaucās aicinājumam uztaisīt šos svētkus. No cilvēka tas prasīja piecdesmit latus uz divām dienām. Tas nav maz, ņemot vērā, ka zivis tika vienīgi ķertas un laistas atpakaļ, turklāt ielaistas par sponsora- Agat un pašu iemaksātajām naudām. Zivis izlēmām laist abu veidu- piektdienas vakarā ar čupri mugurā pa zonām tika izstaipītas Braslas audzētavas varavīksnes foreles par 700 Latiem(viena zivs maksāja aptuveni Latu), nākamajā vakarā tiesneši uzmanīgi salaida ap Silenieku dzirnavās  (Pededzes- Virguļicas stūris) augušu500 strauta forelēm. Zivju izmēri bija 18- 22 centimetri, gadījās arī pa lielākai.

Par sacensību gaitu un rezultātiem varat izlasīt iepriekšējos rakstos, še gribu ievietot atskatu uz šo labo notikumu, kura rezultātā godīgi tika noskaidrots Latvijas izlases sastāvs braukšanai uz Pasaules čempi Itālijā augusta beigās. Visi Latvijas pirmā foreļu čempionāta dalībnieki dabūja piemiņas medaļu. Vēsturisks pasākuma, kā nekā.

Foto- mazie- Ivars Dubra- Mēs zivīm, lielie- Māris no Ventspils

Te vajag būt čempionu komandai AGAT Team. Igora fotoaparāts , kvalitatīvi aizmirsts, šobrīd glabājas drošībā Ogrēnos…

Ja gribat parunāties ar Latvijas izlases vīriem- sestdien paralēli Mēs Zivīm rīkotajam foreļu festam mēs zonās kopā trenēsimies.

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Atskats uz čempionātu

  1. sveiks Mari,

    Vajadzeeja jau tomeer izlasei zonaas patrenneeties. Zivis joprojaam tur ir pietiekami daudz. Kostja praktiski visu laiku vienaa B zonas taisnajaa gabalaa copeeja. Es, nedaudz copeejot, un izklaideejot savu 7 gadiigo meitu savas 25cas arii C un B zonaas paskoloju. Paarsvaraa varaviiksnenes, bet traapiijaas arii pa kaadai strautenei un sapalam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*