Mānekļu jaunumi

Te būtu tā vieta, kur varam padalīties iespaidos par jaunumiem no pretējā krasta vārda tiešā nozīmē. Redzot kā leģendārais Andreja Pitercevs cīnās trešajā tūrē un tad secina ka sistēma zivju ķeršanā bijusi tāda, ka sistēmas nebija nekādas es sapratu, ka būtu vērtīgi meistara meklējumus papētīt smakāk. Pēc apbalvošanas krievi pilnās burās devās uz zonām lai izvestu komandas treniņu uz tramdītām zivīm ar džigiem. Līdz deviņiem vēl nebija atgriezušies Ērgļos, tā ka darbojās nopietni.

Nu bet kamēr rezultāti tika skaitļoti, es tos Piterceva meklējumus pārtvēru. ‘Te ir pāris mānekļi, kurus uzskatu Jums būs interesanti papētīt.

Galva un āķis ir palieli, aizdare filigrana un smalka

Galva un āķis ir palieli, aizdare filigrana un smalka

Arī auklas krāsa varētu izraisīt Jūsu interesi, monofilo auklu puiši lieto, spilgtas krāsas, tādai zivij, kas slavena ar ļoti labu redzi!

Tā pa vidu ir Bulgārijā izzvejota Čehu komandas nimfa. Daudz smalkāks darbs. Varbūt jaunās tendences ir tuklākas nimfas?

Tā pa vidu ir Bulgārijā izzvejota Čehu komandas nimfa. Daudz smalkāks darbs. Varbūt jaunās tendences ir tuklākas nimfas?

Pats savas zivis ķēru gan ar rotiņiem(ap 70 % zivju), gan vobleriem(ap 20% zivju), gan šūpiņiem(pārējie 10%). Par kļūdu varu uzskatīt to, ka par maz šūpiņus darbināju tad, kad zivis sāka baidīties pārējo ēsmu. No silokoniem man visas norāvās.

Par savu atradumu uzskatu vienu šūpiņa- rotiņa hibrīdu

Raksts par tēmu Blogs.

14 komentāri par “Mānekļu jaunumi

 1. Vēl neredzot šīs bildes, es bundžiņu ar identiskiem oranžas krāsas ar rozā spīdumiņiem Berkley vēzīšiem nopirku PureFishing veicī (iespējams pēdējo dotajā brīdī) 🙂 Būs arī man jāsāk trenēties 😉

  Galvas izskatās ap 1,5-2g lielas. Pat zinu, kur iegādāties. Bet kur lai tādus āķīšus uziet mūsu veikalos? Hmm…

 2. Būtu teikšana, es tos silikonus vispār aizliegtu 🙂 , skatos uz to tāpat kā uz klasisko mušošanu un čehu nimfošanu…

  P.S. Māri, pēc kādiem principiem tika noteikta 3ā un 4ā vieta? Pēc protokola mums ar Igoru F. vienādi punktu skaiti un pēc protokola sanāk otrādi, nekā tika paziņots 🙂 Būtībā man vienalga, bet “pačotnāk” tomēr būt trešajam 😀

 3. For Unikis,
  Žēl ,ka tevi nesatiku ,jo raksti tu izcili skaisti-ir ko pamācīties,es pat teiktu tev ir savs stils izkopts- viss tāds elegants un izsmalcināts. (ja vari , piedod nevarēju atturēties to nepateicis,ja nevari -tad neko, will see you next year and hope you ll take part even in competition not just talking about it…)

 4. Es gan tiku iepazīstināts ar Uniki. To izdarīja Unikis pats personīgi! Bet tās virtuālās telpas nopelns ir tāds, ka pirmajā dienā jutos drusku kā karnevālā pēc divpadsmitiem,, kad maskas nokritušas

 5. Maskarāde ir laba lieta 🙂 Māri – kas tad ir trešais??!! Ja iesākumā tas bija jautājums vnk intereses pēc, tad tagad jau principa pēc- gribu saprast loģiku un ciparus 🙂

 6. Par pašu spiningošanas disciplīnu…

  Džigs arī pieder pie “klasiskās” spiningošanas un iir rezultatīva ēsma. Protams, ja ķer plēsīgās zivis. Mormišku ar virsū uzsēdinātu “proteīnu ēsmu”, kur iemet uz “gaidi” neuzskatu par spiningošanu!!!
  Māri! Paldies par “paŗada atdošanu”! Ehhh, būtu man tie “stili”, “pontoni”, “megasari”u.c. Slovākijā būtu citi rezultāti… 🙂 Nekas. “Mazo, kruto krievu” padzenāšu! Viš jau visu gadu copē ar bezatskabargu āķiem…

 7. Cik es sapratu par to skaitisanu,tiem kuriem vienadu punktu skaits skataas kuram ir vairak nokertaas zivis.Tad iznaak ka man bija vairaak.Vispaar es veelos redzet visas tabulas,Viesturam bija kludas,5 baltkrievam jabuut aiz maniim!

 8. Protokoli ir pie Stikuta, galvenais tiesnesis ir Viesturs Rozentāls.
  Pats varu tikai izstāstīt ka vienāda punktu skaita gadījumā skatāskādas ir bijušas vietas pa sacensību posmiem. Ja arī tās ir vienādas, tas skatās zivju skaitu. Varbūt otrādi, Poišs to zinātu vislabāk, jo Portugāles otrajā čempī viņš dalīja trešo- ceturto vietu un visu to kārtību pats izstudēja.
  Tas ir, piemēram, ja abiem censoņiem ir četri punkti, bet tie veidojas vienam kā pirmā un trešā vieta, bet otram kā divas otrās vietas. Labāks skaitas tas, kurš nav bijis trešais.

 9. Kaspars teica, ka vienāda punktu skaita gadījumā skatās noķerto zivju skaitu, ja tas ir vienāds tad labāks ir tas, kuram labāka vieta noslēdzošajā sacensību kārtā- trešajā.
  Bet uz to rozā plīvojošo krievu blakti vakar sapals pieteicās. Upēs ieslēdzies vasaras mazūdens režīms un foreles no tik liela bambāļa bīstas.

 10. Sestdien uz Guntara daavinaato dzelteno Berkley Power Nymph zonaas njeema ljoti labi. Atskjiriibaa no sacensiibaam, paarsvaraa foreles izdevaas atvilkt arii liidz tiiklinjam 🙂
  Maari: twinklu samekleeji?

 11. Twinkle ir aizpeldējis. Divas dienas ņēmos, bet ne. Un sliktā ziņa ir tā, ka Twinkle vairāk neražojot… man vienu nopirksi- smago?

 12. Jaa, zheel. Varbuut kaads pasteidzaas pirms tevis. Maari, tu sev gribi grimstosho deep vai vienkaarshi grimstosho twinklu? Vienkarshi grimstoshie ir 45 un 50mm izmeeros. Es zinu, kur vinji veel pagaidaam ir 🙂 Visgruutaak samekleet 45F versiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*