Sergejs, Kaspars, Igors

Pirmās dienas zivis peld, no Braslas atbraukušas

Pirmās dienas zivis peld, no Braslas atbraukušas

Tā sauc turpmākā gada Latvijas foreļu labākos trīs meistarus. Soldatovs, Poišs, Filipovs. Tālāk seko Māris Klauze un mēs abi ar Igoru Dzilnu, tā pēc pirmās ciparošanas izskatās Itālijas braucēju saraksts. Nupat atbraucu mājās no Ogrēniem un varu teikt, ka tas nu ir noticis pasākums. Vīri sacentās cik kuram spēka, zivis tika papriekš ielaistas zonās, tad ķertas un laistas atpakaļ, tiesneši tiesāja un upe tecēja. Patiesībā paldies Viesturam Rozentālam, ka viss tika izciparots kā senos laikos- ar zīmuli uz papīra pārējiem tiesnešiem asistējot.

Darba neredzamā puse

Darba neredzamā puse

Kaspars un Viesturs pie rezultātiem

Kaspars un Viesturs pie rezultātiem

Krievu vadītājs Inozemcevs un baltkrievu Kiberevs kopā ar skaudro soģi Annu

Krievu vadītājs Inozemcevs un baltkrievu Kiberevs kopā ar skaudro soģi Annu

Lauka tiesnešu lauka apspriede

Lauka tiesnešu lauka apspriede

Sergejs Soldatovs ir šī gada atklājums- Dzilnas audzēknis no Alūksnes.Puisis copēja kā zvērs, tā vismaz tiesneši stāstīja. Māris ļoti labi šodien saķēra savas zivis, bet Igors tā baigi neiezvēlās nevienā kārtā. Trīs no pirmā sešinieka mēs satikāmies sacensību trešajā tūrē. Kaspars vinnēja, jo bija izkopis ultramikro jugliņu ķeršanas metodi, kas tukšajos brīžos tiešām viņam palīdzēja. Otrais no Latviešiem tad Dzilna palika un atriebās man par vakardienas pāridarījumu, kad es viņu ar vienas zivs pārsvaru vinnēju sacenšoties tāpat plecu pie pleca.

Laimīgie izlasē ticēji

Laimīgie izlasē ticēji

Lielākā skrobe Kostjam, darbojās kā traks un tomēr pietrūka drusku.

Lielākā skrobe Kostjam, darbojās kā traks un tomēr pietrūka drusku.

Atklātā čempionāta summā ar krieviem un baltkrieviem pirmās divas vietas ir šamējiem- ja nemaldos Mišinam un Vorobjovam vai- neesmu stiprs uz jaunu uzvārdu atcerēšanos. Komandām arī krievi novinnēja, Baltkrievi ceturtie. Latvijas komandām vinnēja Agat, otrā Go Fishing, trešā Pasaule.

Fočenes un rezultātu vēl būs, sacenes filmēja Zveja(noslēguma galu), man ir bildes tikai no pirmās zivju ielaišanas.

Dzīve turpinās. Pirms minūtes istabā ieskrēja neprātīgs vecākais dēls ar līdaku rokās. “Līdaka, LĪDAKA!, Pirmā!” piemājas dīķītis tiek tīrīts ārā, knapi pielauzu ka zive jālaiž atpakaļ- rudenī būs trijniece!

Pirmā šogad! Brīvlaiks ir sācies...

Pirmā šogad! Brīvlaiks ir sācies...

Raksts par tēmu Blogs.

9 komentāri par “Sergejs, Kaspars, Igors

 1. A.God. Dalībnieki
  Apsveicu visus ar Laiīgām beigām.Patīkami,ka uzvar stiprākais un šajā gadījumā tas ir noticis.Prieks par puikām, kuri ķer zivis nevis bļitko vīķītes un man liekas visi ,kuri ieņēma atbilstoši augstas vietas ir godīgi izcīnijuši tiesības pārstāvēt Latviju visādos pasauļu čempionātos.Nezinu kā gan var justies tas puika Poišs,kurš atškirībā no citiem centās atrast nepilnības nolikumā un nodarbojās ar kazragu erekcijas uzlabošanu,bet varu teikt,ka tā bija interesanta sacensība ar divu kaimiņu republiku piedalīšanos un man,kā pirmzemniekam,tā bija laba mācību un prakses stunda sporta spiningošanā. Varēja būt mazliet labāka organizatoriski informatīvā čempionāta daļa,bet uzskatu,ka tas bij izdevies pasākums un novēlu,lai tas kļūst par ikgadēju………..čempi.Patīkami iepazīt citus forelistus.Tight lines….

 2. Māri, Tu esi operatīvs kā raķete 🙂
  Paldies Jums puiši, kas apdzēsa šaubu liesmiņu manī par piedalīšanos čempī.
  Paldies visiem dalībniekiem, organizatoriem, tiesnešiem!
  Tas tiešām bija tā vērts!
  Go Fishing puikas, Jūs esat zvēri un malači, visi!

 3. Jā, un ar nepacietību gaidu sacensību protokolus, dikti jau gribas redzēt, kā tas izskatās cipariņos 🙂

 4. Man ir dubults…nē-trīskārš prieks!!! Pirmais, par savu audzēkni! Otrais, būt vienā komandā ar leģendāro MK 🙂 ! Trešais, cīnīties plecu pie pleca ar oltemaris!!! Oltīt! draudziba uzvarēja, vai ne?! 🙂

 5. Pasham bija gods ciiniities blakus ZG, MO un Kasparam. Katram no vinjiem bija savs stils, bet visi chalji godam nopelniija savu vietu.
  Protams, bija arii taadi, kas izmantoja spraugas nolikumaa vai tiesneshu nezinaashanu (kautvai copeejot ar itkaa aizliegtajiem berkley bishu kaapuriem un nimfinjaam), bet kaa pirmais pasaakums, shis chempis bija ljoti labs. Cerams tagad taads buus katru gadu un kaadreiz LV arii buus pasaules chempionu, vai vismaz medaljnieku godaa. Paldies Maarim un Egonam!

 6. Joprojām es nevaru apvaldīt pozitīvās emocijas, kuras man sniedza šis pasākums….Liels Paldies GoFishing komandai, kuri paņēma mani savā paspārnē un ļāva cīnīties vienā komandā. Un ja gadījumā šie puiši dos man vēl vienu iespēju sevi pierādīt nākamā gada mačos…..,tad noteikti mēs būsim pirmie..:))))) Bet pagaidām atliek tikai treniņi un nanorotu ražošana mājas apstākļos, kā arī mačos redzētā un piedzīvotā smalka analīze….super!!!

 7. Lai arī izlēmu šī gada sacensībās nepiedalīties, nedēļas nogales dažādo pasākumu sarakstā šīs sacensības ieņēma man pirmo vietu! Tieši tāpēc, atbrīvojoties sestdienas pēcpusdienā no galvenā pasākuma, sēdos mašīnā un devos uz kautkādiem Menģeles pagasta Ogrēniem. Jāsaka, ka ar atvijas atlantu rokās nokļuvu Menģelē un tālāk sekoja skaidras norādes uz Ogrēniem. Apmaldīties neizdevās.

  Vakarā patīkama iepazīšanās ar dzīvē neredzētām un redzētām virtuālās pasaules personībām. Pieteicos arī par tiesnesi otrajai dienai.

  Piekomandēja mani Baltkrievijas pārstāvim Jevgēnijam. Bija interesanti pavērot, kā viņš strādāja. Tāpat bija interesanti pavērot Igora Dzilnas un Māra Oltes atraktīvo komunikāciju un sacensību. Abi nepievērsās mailīšu makšķerēšanai.

  Man ir tiešām tikai dažas bildītes un daži video fragmentiņi no copes. Ja būs kāds labs mirklis notverts- nosūtīšu Mārim uz e-pastu.

  P.S. Pirms sacensībām sev uzdevu jautājumu, vai manam 3-12g kātiņam 2500 izmēra Shimano spolīte nebūs par lielu. Sacensībās piefiksēju, ka liela daļa dalībnieku copēja ar 1-7g kātiņiem, kas aprīkotas ar 2500 izmēra spolītēm. Tikai retajam bija 1000 izmēra spolīte.

  Vēl interesanti bija pavērot Baltkrievu pārstāvja brīnumainos poļu meistara balzas voblerus spilgtās krāsās. Pēc formas man vairāk tie atgādināja palielus sapala voblerus. Viņš ar tiem 2. etapā nosmēla labu krējumiņu sektoros, kas citiem nebija tik dāsni. Principā uz šīm vobleriem viņš katrā etapā noķēra vismaz vienu foreli. Tāpat viņam izšāva 2.izmēra mepiņš ar kuru viņš 2. etapā dabūja 3 foreles 5 minūtēs vienā un tai pašā vietā.

 8. Man pēc piedalīšanās foreļošanas sacensībās kā tiesnesim paplašinājās redzesloks par dažādiem izmantojamiem mānekļiem foreļu copē- vobleri, rotiņi, spinerbaiti, gumijas un galvenokārt- to krāsām. Viens tiko konkrētajā vietiņā palika bezšā, bet atnāk cits un izvelk 3 zivis… Interesanti… Ļoti interesanti!

  Taču ir viens jautājums, uz kuru varētu nebūt viennozīmīgas atbildes: vai audzētavās un tiko no audzētavas dabiskā vidē ielaistās foreles uz mānekļiem reaģē identiski dabīgā vidē augošām forelēm?

 9. Audzētavas zivīm nav pazīstami dabīgie barības objekti. Bet varbūt viņām tas ir asinīs?
  jādabū kāda uz aprunāšanos:)
  Paldies par darba labo novērtējumu, patiesi tas riktīgi priecē.
  Priecē arī tas, ka atradām jaunu čempionu, Kaspara ļoti prātīgi izštukotā stratēģija nedeva čempinu un uzvarēja foreļu spinings ar lielu dedzību_ tas ir lieliski.
  Protokoli ir pie Stikuta, kad būs gatavi, gan apskatīsim.
  Tuvākajā laikā solu parādīt to, ko izkabināju no pretējā krasta niedrēm- Krievijas izlases gumijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*