Atkal upē

Upe pēc paliem ir dievīgi izskalota!

Upe pēc paliem ir dievīgi izskalota!

Kaut kas dīvains vakar bija noticis ar lielajām forelēm. Patiesībā kaut kas dīvains ar tām notiek visu laiku, makšķerniekus ieskaitot. Gājām ar brāli un brīnījāmies par to, cik klusas ir lielās bedres. Odi koda, zivis plunkšķēja tos ķerot, bet copes varēja dabūt vien straumēs.

Protams, arī Lielo sargi bija uzdevumu augstumos- bebrs patraucēja, kokam ne tā uzkāpu un tas nogāzās, tomēr pa kādai vairāk vajadzēja just- tas ir fakts.

Kārtējo reizi lūkoju džigot savvaļnieces, bet man pagaidām nepadodas. Bračka ar trim rotiņiem, precīzāk ar viena rotiņa variāciju trīs izmēros jutās daudz pārliecinātāks par savu darbošanos. Jā, man bija dažas neiespējamas epizodes, bet tā vakara prāvāko rokā dabūja viņš, mana mēriniece vien metru ļāvās un tad nospirinājās.

Kopā dabūjām kādas piecpadsmit foreles, vēl kādas sešas redzējām vai jutrām. Mans darba rīks bija ZipBaits Rigge 56S. Kādās trīs vietās tam bija jāizaicina lielo, bet tas nenotika. Secinājums- lēnākā straumē ir bijis kāds kukaiņu izlidojums un pumpainās šobrīd miedz insektus pat dzīvu gaļu daudz neuztraucoties.

Vakata misters iznārstojušais foreļu puika ar ģīmi kā gludekli un lecīgo temperamentu- 4 sveces!

Vakata misters iznārstojušais foreļu puika ar ģīmi kā gludekli un lecīgo temperamentu- 4 sveces!

Raksts par tēmu Blogs.

10 komentāri par “Atkal upē

 1. Man ar pēdējās copes reizēs upes likušās pārāk klusas. Scenārijs tas pats, kas Tavā rakstā- lielās bedres klusē… Rotus vispār neņem. Pa laikai kāda uzsēžas uz japāņu vobleriem. Uzgāju voblerīti, kura spēle un rezultativitāte man patīk labāk kā ZipBaits Rigge.

 2. Rigge 56s ir ļoti rezultatīvs tvičojot, vienīgi daudz vairāk forelēm izdotos pieskarties, ja vēdera āķim nebūtu pieliektas atskabargas. Pēdējo 24 stundu laikā man tā nomaukušās ir kādas 16 mēra foreles.
  Mēra, bet ne virsmēra, tā ka nesatraucos par to.
  Vai Tava voblerīša nosaukums ir noslēpums? Ja taupi to sacensībām- tur būs pilnīgi cits scenārijs uz tām ielaistajām durām.

 3. Patiesībā jau nav nekāds noslēpums- Megabass X55. Latvijā nevienā veikalā tādus neesmu redzējis. Pats sūtīju no eBay veikaliņa shimreels. Fantastiski plašs piedāvājums.

 4. Uniki: X55 ir viens no nedaudzajiem megabasiem, kas redzeets gardaa un veel dazhos citos LV veikalinjos. Bet nu cenas, kaa jau bagaatnieku valstii LV. Man pasham x55, atskjiriibaa no x33 un x70 nav iisti atziimeejies, bet katram jau savs iipashais rokraksts. Tam, ka shimreels ir labs veikals, gan varu tikai piekrist 🙂

 5. Daudz Megabass,Smith, OSP un ZipBaits, arī Jackson un citi japoņi ir GoldFish veikalā Lubānas ielā.
  Kātus viņi savilkuši tādus, kādu Latvijā vēl nav bijis, auklas arī- rudens pusē viņi grib pozicionēties kā japāņu copeslietu veikaliņš, iesaku uz turieni aizbraukt, nebūs internets jādeldē.
  Pats tur regulāri nokrītos uz latiem 60, kaut arī ar naudu nav krāšņi…

 6. Es pēdējā laikā esmu GoldFsh regulārs viesis. Nesen pēc ilgstošiem meklējumiem un prātuļojumiem paņēmu kātiņu MC Rizer 2.10 3-12g. Nenožēloju. Kaifoju. Zivs piesitiens māneklim nonāk rokā kā sitiens ar elektrību pa pirkstiem.

  Ir jau ir GoldFišā plaša japāņu mānekļu izvēle, bet ir reizēm patīkami vakarā ar aliņu vienā rokā un peli otrā kādu stundiņu pirms miega “parakņāties pa shimreels plauktiem” un atlasīt mantiņas ar tādu krāsiņu, garumu un mēlīšu kombināciju, kādu konkrētais veikals nekad nav piedāvājis…

  Foreļotājiem iesaku GoldFišā to krievu meistara rotiņu stendu- superīgi roterīši!

 7. Āā, man skauž:) Biju Stambulā pirms 3 gadiem un samīlējos pilnīgi un galīgi. Neaizmirstiet Dolmabahči (vai kaut kā tā), es tur aoviezds nepareizā dienā un netiku iekšā:( , Agatas Kristi leģendāro Austrumu ekspreša dzelzceļa staciju netālu no viena Bejoglu ielas (tās, kur tas mazais tramvajiņš iet) gala tā, kur uzved augšā cits zemzemes slīptramvajiņš/funikulieris, apliec lakatu ap galvu un visi Tevi liks svētā mierā un nepiedāvās fake Hugo Boss vīriešu apakšbikses, jo domās, ka esi savējā. Man vismaz līdzēja tas lakats.Aiiiiiii, kā es atkal sagribēju uz turieni eh!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*