Maija svētki 1 un 2

Te redzama duļķu sliede, kas glāba līdaku galvas.

Te redzama duļķu sliede, kas glāba līdaku galvas.

Tas nu ir padarīts. Divi pirmie maija datumi ir nolīdakoti. Vakar Liepājā un šodien Burtniekā. Filmējām Normark un Pure Fishing zivju ķeršanas tehnoloģijas.

Liepājā valdīja svētku pacilājums un pirmie devās ezerā ar gaismiņu. Jau pēc trešā metiena mans filmējamais Egils pauda neizpratni, kāpēc vēl nav cope. Šorīt bija drusku citādi. Kā- to redzēsiet ceturdienās.

Tas, ko saskatīju par šīs sezonas īpatnību- Viņām patika sīki mānekļi!!! Džerks nebija pa prātam daudzām Lielajām, uz tā ķērās mazmeitiņas. Visstulbāk uzvedās Liepājas flotile- vējam pastiprinoties ar saviem parašutiem sacēla duļķes perspektīvajā Bārtas ietekas galā un tā pati sev liedza tikšanu pie zivīm.Es pie savas Liepājas divinieces tiku, lai gan ņēmos arī ar filmēšanu. Burtniekā ap 1,5 kilo tā zuzīte svēra, garšīgs izmērs.

Ar nobrukušu širmi fočēta zivs- smieklīgāka kompene nav redzēta:)

Ar nobrukušu širmi fočēta zivs- smieklīgāka kompene nav redzēta:)

Liepājas lielākās- ap 8,5 kg divas tika dabūtas uz Mr. Lucky un uz līdakas imitācijas peldoša džerka.

Likumi drusku pamainīti abos Dižezeros. Liepājā atkal drīkst bradāt un spiningot, bet Burtniekā Maijā līdakošana maksā piecus latus dienā, arī pensionāriem un no pirmā maija motoru jaudas ierobežojuma vairs nav. Pārējos jaunumus skatiet ceturtdien un vēl pēc nedēļas.

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*