Fukušimas cope

Sezona sākusies, tas jau daudziem skaidrs. Venta ar katru dienu zemāka, Salacā “razdaču” sola sestdien, tā ekspertu kungi lēš. Gauja spiningotājiem tik viegli netikšot, tā man vakar sēžot Makšķernieku klubu sadarbības padomes dibināšanas sēdē skaidroja Māris Bērziņš no Siguldas mušotāju kluba. Ūdens pieder valstij, bet krasti un zeme zem upes ne! Ja kāds grib ko organizēt- nāksies ar visiem privātīpašniekiem vienoties. Kurš var vienoties ar krīzes izmocītu Latvi kam zeme Gaujas Nac.parkā stāstot, ka jāattīstas. Dakšas mugurā un mēslainē iekšā tādu utopistu. Tāpēc, mīļie draugi- taimiņu un lašu lencēji, turpiniet būt pārkāpēji un vainīgie pret paša gribu, šķiet ka es ar Jums piebiedrošos drīz- līdz mielēm apnicis šis kājminamās saimniekošanas modelis.

Pētot pasaules tautu voblerīšus uzdūros interesantai saitei- tur firmas Skagit Designs eksperti rāda kā jācopē jūrā. Aukstas tirpas pār kauliem nogāja, kad fonā ieraudzīju to, kas atrodas krastā. AES, no vienas tādas šobrīd radioaktīvā zupa tek iekšā kā nu kuru dienu- tad vairāk, tad mazāk. Tātad arī zivis būs radioaktīvas, ķert tās droši vien varēs, bet vai ēst…  Īsāk sakot- smaga sajūta. Paskaties pats: http://skagit.co.jp/movie/tjhj.html

Raksts par tēmu Blogs.

10 komentāri par “Fukušimas cope

  1. Sveiks, Tev ieviesusie neliela neprecizitāte, vakar tika dibināta Makšķernieku organizāciju sadarbības padome, lai nu kādam nesamisējas.

  2. Paldies par labojumu- katram savas vājības. Man tās ir nosaukumi garāki par trim vārdiem…

  3. Māri! Tādu nejēdzību pietiek. Arī ezeros tāpat. Zeme pieder īpašniekam, bet zivis valstij. Kāpēc tā, nesaprotu?! Intresanti, ko zemnieks, īpašnieks var darīt ar to zemi, ja tā ir zem ūdens?! Tapat, viss, kas dziļāk par metru pieder valstij (zemes dzīles)! Kā var dalīt kompleksu biotopu???!
    Reku sarosījušies zemūdens mednieki! Jo tālāk-jo trakāk! Ar tādu domāšanu, zivju resursu apsaimniekošanu, bezjēdzīgu likumu pieņemšanu, panākam to ka likumpaklausīgam paliek būt neiespējami! Pie savādākas apstākļu kombinācijas, gan jau esbūtu zivju sargātāju rindās! Tikai ne tagad un ne pie šī saimniekošanas, pārvaldes modeļa! Ja, Tu zinātu, kā es Tevi saprotu!!!

    P.s. Tev vēl ir tā adrese apollo?

  4. Hi Lia, A very happy (but belated) bihtadry to you and congratulations on your wedding also! I’ve just visited your website and you have some lovely miniatures there and also your blog, which I am now following

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*