Atklāta sezona

Kad šodien putenis pēcpusdienā rima un šķita, ka laiks iegriezīs atkusnī es neizturēju. Jauno kātu jau mēnesi prasījās iesvētīt.

Graphiteleader Tiro

Graphiteleader Tiro

Un mani čomi tanī pat laikā ar Speed Masteriem un Shimigami pūlas sevi iepriecināt… Nevajag sevi nerrot. Kamēr vēl viss sortiments nav izcūkots, var aizbraukt pasvārstīt rokās patiesi lieliskus Major Craft un  Graphiteleader. Pēdējos gan jau ir izpirkuši- jau nedēļas trīs ir šis pievedums. Tvičošanas un jūtīgās džigošanas tēmām šogad paredzu modes kliedzienu, tāpēc kaut pataustīt kā kātam rokās jājūtas var aizbraukt. Cenas kā jau japāņiem. Labie par 250 Ls, budžetnieki par 70.

Tas ir Gold Fish veikalā Lubānas ielā. Vairāk info vajadzētu būt www.agatlures.lv

Raksts par tēmu Blogs.

11 komentāri par “Atklāta sezona

  1. Smuks un universaals tas jaunais kaatinsh. Gandriiz pats sev taadu panjeemu jaunajai sezonai. Beigaas gan tomeer paliku pie Graphitleader Finezza UL-T, jo shad tad sanaak copeet arii ar gramu smagiem vizuliishiem.

  2. Maris: tas principaa ir paredzeets Rock Fish kjershanai, ar testu liidz 8g bet labi var copeet ar rotinjiem, vobleriishiem utt. Spiciite pasmalka, bet jaudas pietiek. Dabuu virsuu visu, kas eed smalkumus 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*