Manai brīvībai!

Aizvakar Zivju Fonds sprieda par to, kam piešķirt finanasējumu makšķerēšanas raidījumiem, kā tautā saka. Uz papīra tas uzdevums ir maķ sarežģītāks- stāstīt par zivju resursu aizsardzību un zivju resursu apsaimniekošanu Latvijā. Padsmit gadus saņemot finansējumu no ZF jau biju aizmirsis kā ir, kad tā nav.

Tendences tikt pie jauniem partneriem ZF parādījās jau sen. Pirms pāris gadiem televīzijas vispār gribēja izslēgt no masu mēdiju saraksta, daudz ir bijis arī tizlas politikas bierību līmenī. Sava nozīme bija arī faktam, ka fonda padomē sēž LMA pārstāvis Valērija Gabrāns. Pirms trim- četriem gadiem priecājos, ka blakus LMSF – Stikuta ieliktnītim blakus tika dabūts mūsējais- no LMA. Šogad tas bija mīnuss.

Apmēram pirms gada mūsu savulaik atlaistais superrevolucionārs Alvis Birkovs pārņēma varu LMA. Pēc mūsu atklātās vēstules divi no valdes locekļiem atlaida pārējos trīs un mūsu ceļi sķīrās. LMA mums tika nozagta. Par tās aktivitātēm var spriest pēc tās mājaslapas www.dzivaiudens.lv, kurā, varu garantēt, arī pēc šīs privātā bloga publikācijas atkal tiks izmesti vairāki kubikmetri žults par to cik necils pilsonis es esmu un cik maz saprotu.

Rezultātā Egons un Zveja nodibināja LMS, bet es, lai arī viņus atbalstu, nolēmu darboties atsevišķi.

Man draudzīgais Valērijs jau pirms sēdes teica, ka manas cerības finansējumam mazas, jo Alvis negrib, lai atzinumā par manu raidījumu ir kaut kas labs. Tā arī notika, kaut cerēju, ka bezkaislīgai naudas dalīšanai var būt kas kopīga ar izpratni par to, kas Latvijas makšķernieku saimei vajadzīgs.

Zivju Fondam tiešām interesē tikai kārtīgs un godīgs naudas sadalījums, tāpēc 20 000 Ls tika iedoti copes raidījumu jaunpienācējam Grabovskim. Vēlu veiksmi Lielajam- viens raidījums nedēļā ir ritms, kuru ar vienu komandu strādājot ilgāk par pāris gadiem izturēt NAV iespējams.

Es dabūju 10 500 Ls programmai par zvejniecību, biju iesniedzis arī tādu pieteikumu, jo nevaru izturēt kā savu darbu veic slavenā programma “Latvji Brauciet Jūriņā”. Tas, ka to skatās vidēji 3000, bet mūs 120000 nevienu Zivju fondā neinteresē!!!! Kritēriji esot citi.

Copes jomā esmu  dabūjis brīvas rokas un varēšu pastāstīt daudz interesanta par inspekcijas raženajiem darbiem un vai zivju audzēšanai ir kas kopīgs ar rūpēm par Latvijas Dabu, ja izdosies dabūt raidījumiem naudu.

Raidījums ceturtdienas vakarā paliek, kas tajā būs redzams- Jums būs interesanti, viss ko varu teikt. Tiekamies uz ūdens!

P.s. Vakar biju gramstīt jūras asarus Ventā. Brīnumzeme- baigi patika. 17 asari svarā no 150 līdz 350 gramiem.

Raksts par tēmu Blogs.

6 komentāri par “Manai brīvībai!

 1. Līdz ar to Māri,būs Tevi jāapsveic ar tuvāku piebiedrošanos mums,pingvīnu saimei!Alvis turēt stūri LMA, būs samācījies no pingvīntēta,kurš mums eiroparlamentā tusējas!Tautība tak abiem viena.Tas tā,jociņš!Bet īstenībā protams skumīgi,ka trīs raidījumu vietā,mums laikam paliks viens.Un tajā pašā, tiks Dievināts tikai Salmo zīmols!Nekā personīga,pret N.Grabovska kunga autorititāti!!!Tā kā,turies Māri! Un ceru,ka redzēšu interesantus raidījumus tajā lauciņā,kuru Tev piešķīruši!

 2. Māri! šajā valstī nebūs kārtības NEKAD!!! Kamēr šeit šeptēs viena “viena karavīra ģenerāļī”, pašpasludinātie prezidenti-nekad! Paldies Dievam, ka Tu esi ārā no tās mēslu bedres, kas saucās LMA! Malacis! Tu, nepazudīsi! Ērglēnieši ir slaveni ar savu stingro raksturu! Turies! Birkovs…..nu ko, atkal ar saviem “darbiem” pierāda savu nihilistisko būtību! Izkūkots prātiņš! Vides ministra padomnieks….nav nekādas izglītības, ne saprašanas par vidi un tās aizsardzību!!! Vēlreiz, turies draugs!!!

 3. KOA? Tagad ar makšķeri tikai pie ūdens? Vispār vairs nebūs, ko pa kasti lūrēt..
  N.Grabovskis, protams, ir lietpratējs, taču es labāk skatos stundu garu sižetu, kurā ir tikai cerība uz vienu foreli džungļu vidū, nekā 10 minūtes garu sižetu, kurā tiek krāti planktona izmēra asarīši un raudiņas.

 4. Man personīgi grūti izturami, bet neizbēgami ikvienam, pat labākās gribas cilvēkam, iesaistoties kādā struktūrā, gribot negribot kaut kas no tās kopības ir jātur arī pie sevis, kā to ir nācies darīt gan tev, gan savulaik man, gan joprojām Valērijam – citādi jau tās kopības nebūtu. Birkovs, protams, ir cits stāsts, un tas ir nožēlojumi – ne tik daudz, kur, bet gan kā tā kopība tiek stūrēta.
  Bet ir jau arī skaidrs, ka dzīvē zaudējumi nav iespējami. Vecos iestaigātos ceļus nomaina jauni apvāršņi priekšā…

 5. Piekrītu Lidojošajam !
  Visu cieņu profiņiem, bet vai par kilogramiem ir stāsts ?
  Atzīstos, ka nekad neesmu gājis uz copi investējot 10 – 20 Ls planktonu piebarošanai. Man patīk pats process, stāsts, vieta, situācija. Paskatīties kā velk kilogramus es varu tepat Juglā. Nu nezinu. Ir jau forši tie džeki, bet saturs ir blāvs. Var jau būt, ka tā ir slavas dziesma Mārim, bet stāsts par copi bez Oltes ir mušiņošana ar spiningu ! Katrā gadījumā vēlreiz paldies par smukiem sižetiem un vispār VFS par šo projektu. Turaties !

 6. Paldies Tev par mekšķerēšanas kultūras veidošanu, ļoti daudzīem no mums Tu esi licis aizdomāties, par makšķerēšanu kā par svētkiem, kā par ko īpašu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*