Draugiem Nē!

Pieliku punktu tai sociālajai caurejai, kura sacas Draugiem.lv

Mana konta draugu stāvoklis kļuva jo mēnešus jo bīstamāks. Uzaicinājumi draudzēties sniedzās aiz 2,5 tūkstošiem, tikpat apmēram bija neatbildēto vēstuļu. Sapratu, ka jātaisa bode ciet- lieta, kuru optimistiski uzsāku, lai godīgi komunicētu ar tiem, kam inetersēju nu ir beigta. Principā to piebeidza jauniešu brīnumainā spēja pārsūtīt simtiem vēstuļu. No 1000 vēstulēm vidēji desmit bija pa manu tēmu, no tām pāris tādas, kuras tiešām ir vērts izlasīt. Pārāk mazs procents tas tomēr ir lai stundām sijātu zeltu no pelavām, tāpēc esmu pilnībā pārgājis uz nomad.lv

Tiem, kuru aicinājumiem draudzēties tā arī nepiekritu lūdzu piedošanu. Saprotiet, ka apstiprinot 30 aicinājumus dienā man tas darbiņš vilktos mēnešus trīs ar noteikumu, ka klāt nenāk jauni uzaicinājumi. Savulaik Draugiem redakcija man “pa draugam” iedeva tiesības akceptēt neierobežotu daudzumu gribētāju, bet tad tā mana prioritāte pazuda un kur redakcijas adrese vairs atrast nespēju…idiots.

Kopumā secināju, ka taisnākais un man derīgākais komunikācijas veids ir Blogs. Tvitteru un Facebook nevēlos izmantot aiz instinktīvas nevēlēšanās un tā, ka nesasakatu jēgu mākslīgi kurināt interesi par sevi vēl vairāk. Tas varbūt mazāk skar Facebook nekā Tviteri, tak tas man nešķiet simpātisks dēļ tā cik lielā sajūsmā visi ir par to personību- puisi, kuru neviens nemīlēja un tad par viņu uztaisīja to lielisko filmu, kura patiešām esot lieliska(to man jaunākais brālis apgalvoja- objektīvs eksperts). Varbūt esmu vecmodīgs, tomēr no bioloģiskā viedokļa ja dzīvo pasaulē neviena nemīlēts tips, tad tā ir zīme, ka viņam kaut kas jāmaina dzīvē, nevis jārada neesoša substance, kura ir tik universāla kā mākoņi debesīs un tik nepieciešama, ka uz visiem laikiem mainījusi pasauli. Viss šajā stāstā ir tik lieliski, ka man tas neinteresē!

Brauciet labāk ar distanču slēpēm! Dievīgs fiziskās formas uzturēšanas veids, kas vienlaikus ir komunikācija ar dabu vai citiem tādiem pat dīvaiņiem plus zinātniskās izpētes un rokdarbu iemesls gatavojot sev un ģimenei slēpes dažādiem laika apstākļiem ar dažādiem parafīniem dažādos daudzumos dažādās slēpju apakšās iesūcinātos! Cik burvīgi daudz nezināmo- kā kārtīgā upē makšķerējot! Tiekamies.

Raksts par tēmu Blogs.

9 komentāri par “Draugiem Nē!

  1. Interesanti, kur mēs ‘kaķimsa’? Ja slēpotāji šķiet dīvaini, ja cilvēks, kurš var stundām pavadīt savā mazajā paradīzē kaut kur pie brūngana Kurzemes strauta tiek saukts par dīvaini? Nezinu, ko ar to gribu pateikt, bet, šķiet, ka pasaules gals par ļaunu nenāktu. Tas tik būtu skats, kad ļaudis būtu spiesti meklēt ēdienu paši.

  2. saka:es personīgi usktazu ka šogad Zsvētkos ir jāspiež uz cilvēku tuvību savā starpā! visādas mantas var atļauties pirkt ekonomiskās augšupejas laikā, taču krīzes laikā jāparāda cik būtiski ir tas, ka mēs esam viens otram. Tāpēc es aicinu neko MEGA nepirkt bet gan jauki passēdēt kopā ar savējiem un aprunāties par dzīvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*