Jaunumi daži.

Mierīgs kā klimpa piena zupā rit Janvāris. Naudas raidījumiem nav, neviens potenciālais sponsors neko negrib, sēžu un kaļu nākotnes plānus.

Draugs no Krievijas izlases- Ļoha Šaņins savu mājaslapu atklājis nupat, varat palūkot krievijas interneta telpas dvesmu:

Kauju vēsture mūs vieno. lauri pagaidām ne.

Kauju vēsture mūs vieno. lauri pagaidām ne.

www.spinmedia.ru

Man patīk uzstādījums, ka zivs ir draugs. Ļoha jau ne reizi cilvēkus baida ar apgalvojumiem, ka zin zivju valodu.Mūsējais:)

Par turienes interneta vidi esmu visai pozitīvās domās. Agat džerku filmu, kuru uzgatavojām pavasarī- vasarā cilvēki vismaz spēj vērtēt argumentēti un loģiski, nevis izejot no savas ēzeļa pozīcijas, kā tas raksturīgs latavjias iedzīvotājiem. Vari pats paskatīt-http://www.jerkbait.ru/forum/index.php?topic=358.195  Rezultātā rodas prieks par cilvēku spēju novērtēt nianses, kuras mūsējiem skatītājiem ir dziļi pie kājas. Kāda tur kameras izjūta vai filmēšanas veids- dod vietu kur zivis ķeras un kraties. Ka tik receptes jaunas dod, pofig- Grabovskis- Zveja vai Olte. Pofig kādā valodā, pofig kādā attieksmē un kultūrā… Pāriet, es zinu.

Raksts par tēmu Blogs.

7 komentāri par “Jaunumi daži.

  1. Redzi, tad kad mums raidījumu nebūs vispār tie paši gudrinieki bļaus, ka nav vairs ko skatīties un esam tik vaji, ka neprotam pat zivi kameras priekšā izvilkt.
    Vells, ka neprotam novērtot to, kas mums dots…

  2. Wow, fantastic blog format! How lengthy have you been running
    a blog for? you make running a blog glance simple. The overall glance
    of your website is great, let alone the content material!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*