LČ forelēs Maijā

Domāju Jums var būt interesanti uzzināt par forelistu dzīves nākamā gada aktualitāti.

Horvātijas izlase ierindā.

Horvātijas izlase ierindā.

Beidzot ir gan saprašana, gan vēlēšanās izvest Latvijas Čempionātu foreļu ķeršanā ar spiningu no krasta. Esam daudz par to domājuši un nu beidzot ir noskaidrojies princips pēc kura objektīvi talantīgākie spiningotāji tiks noskaidroti startam PČ Itālijā, III Makšķerēšanas spēļu ietvaros nākamruden.

Divas reizes pa divām sacensību dienām tiks izvestas maija beigās un jūnija sākumā lai startējot pēc pasaules čempionāta noteikumiem dotu iespēju noskaidrot labākos. Provizoriski katram ieinteresētajam jārēķinās ar apt.50 Ls dalības naudu un to, ka vajadzēs vienu tiesnesi katram līdzi izvadāt.

Vieta- Ogres upe, par zivju sugām vēl tiks lemts- iespējams, ka līdakas neskaitīs lomā.

Iniciatīvu visu kārtot uzņēmies Egons Simsons, viņš arī ved dialogu ar LMSF par izlases veidošanas principiem. Tādu iniciatīvu izveidot tika nolemts tādēļ, ka nākamā gada copes sporta čempionātiem tika garantēts finansiāls atbalsts no valsts, pēc Zemkopības ministrijas iniciatīvas. Tas nozīmē, ka šoreiz nevajadzēs ļoti daudz (ap 1000Ls vizuļiem, inventāram, ceļam un dzīvošanai parasti aiziet).

Mums ir pieredzējuši makšķernieki, kuri labi zin drēbi, bet gribas radīt arī pašmāju domubiedru armiju. Tā ka ja kāds grib- sāk ka jau trenēties- sacentīsimies godīgi nevis mētāsim mēslus internetā. Tiklīdz būs iespējams dabūt starptautiskos noteikumus angļu mēlē un ko patulkot- būs arī nolikums visiem pieejams.

Fight Me- Be good If You could!

Fight Me- Be good If You could!

Raksts par tēmu Blogs.

9 komentāri par “LČ forelēs Maijā

  1. Interesanti vai foreles tiks speciaali laistas tieshi pirms machiem, vai vajadzees kjert taas, kuras jau labu briidi iedziivojushaas?

  2. Must.. qualify.. can’t.. resist.. tempation.
    Kā ledus nost, tā uz Ogri.

  3. I need studyspanish.com help, ugnretly!?On lesson 93, the mini-test. I keep getting a 90% and I have no idea why, and I have to get a 100% to get credit for my summer assignment. It’s about using direct object pronouns and indirect object pronouns with commands. My report card tells me I’ve got number four wrong and I honestly just don’t get what’s wrong about it.4. Open them. (abrir/ Uds. / las ventanas) _________ The Uds. means it’s a plural formal command, so . the answer is Abranlas, correct? That’s the answer it accepted in the Basic Quiz, but now it’s not taking it in the mini test. This site has had incorrect answers on it before, so I’m kind of lost with what it could be. I’ve tried every variation of the right answer and it’s just not taking it. Please help me D:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*