Final Basi

Summa summarum, kā saka Aptiekā.

Harijs:

Latvijas – basu lielvalsts statusam esam ļoti augstā vietā. Venecuēla, kur puikas pie laipas jau no bērnības basus trenkā, palika aiz mums. Spānija, kas šo ūdeni zin kā savu ķešu ir mums pāris punktus priekšā.

No basu copes mūsdienu pasaulē nāk visi copes mānekļi, tāpēc ir svarīgi saprast kā tas viss lietojams.

Andis:

Visu izšķīra zivs izmērs un stratēģija, pie tā jāpiestrādā. Ķert nu jau tā kā mākam, tas arī viss.

Normunds:

Klasiķa vārdiem- mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties. Daba mums deva trīs pilnīgi atšķirīgas dienas un mēs nenoorientējāmies. Zivis bija, bet atrast lielo pietrūka zināšanas un nedaudz veiksmes.

Egils:

Paldies Alkjuevas ūdensmātei par skaistajām zivīm. Gribējās jau lielākas arī, bet nu – jāmācās, jāmācās un velreiz jāmācās (N.N.)

Juris:

Nedaudz nepaveicās, bet kopumā esam uz pareizajām sliedēm. Reāli tik lielā ūdenstilpnē pietrūka vietas, jo tādā jūrā ir nepieciešams vairāk izpētes.

Visas komandas atbalsta sponsori, mēs salīdzinoši esam vislielākajā mērā entuziasti.

Igors:

Vakar bija grūta diena. Zivis ar mums vairs nedraudzējās. Izdevās apčakarēt tikai trīs mēra basus, bet tas bija par maz lai kāptu uz zirga.

Lai dzīvo makšķerēšana!

Lai dzīvo makšķerēšana!

Paldies līdzjutējiem un atbalstītājiem no visas komandas.

Zivju Fonds, Normark Latvija, Gold Fish, eBoat.lv.

Braucam ķert līdakas, ja vien nebūs jau aizsalis ūdens. Nākamais gads Itālijā.

Raksts par tēmu Blogs.

15 komentāri par “Final Basi

 1. Paldies komandai! Tā līdzi jutis sen nebiju. Futbolu, hokeju, … ECh, WCh man neinteresē 😀
  BTW, informācijas pieejamība, man šķiet, bija pat labāka, nekā Ķīšezera WCh laikā 🙂
  Māris, vai varēsim arī ko safilmētu redzēt?

  P.s. Venecuēlā arī Black Basssu nav. Viņiem ir Peacock Bass 😉
  Bet varbūt arī kāds ir kādā dīķī.

 2. Prieks par Juri F. Malacis ieliki visiem ilggadējiem basistiem un vēlreiz pierādīji no kurienes izlase jāveido.

 3. Ided, Tu arī būtu labāk nostartējis par ilgadējajiem?
  Tāda šaubu izteikšanas dzirxc ir nedaudz jūtama Tavā postā.
  Un kā Tu domā, vai spriežot, kurš ir labāx no mums abiem zilo mārlinu makšķerēšanā, par pamatu lēmumam varētu ņemt May1 pasācienu, kur mēs abi piedalījāmies, bet es Tevi stingri apķēru Tavos piemājas ūdeņos?
  😀 😀 😀

 4. BTW, 2007 gadā, kā tiesnesis sēdēju Jura laivā LCh posmā Koknesē, tad, redzot kā Juris strādā, cik notpietni, un kad runājot ar viņu, izrādījās ka par to pašu DS viņš jau ir lasījis, ieteicu citiem, ka Juris būtu labs komandas biedrs basu komandā. No citiem tādas zināšanas par citām tehnikām, it sevišķi tajā laikā, kā arī tādu attiexmi pret katras minūtes / metiena izmantošanu sacensībās vēl neesu redzējis. Ja neskaita ilggadējos 🙂
  Nu, ne jau ar visiem es esu kopā copējis, vai tikai runājies, bet … 😀

 5. EdgarsG. Tāpēc jau esu tikai 9tais Šogad. Zinu ka pirmās trīs vietas ir ļoti stipras un pierādījušas sevi sezonas garumā. Pagaidām mana vieta tā arī ir ap 10 un līdz trīniekam man vēl tāls ceļš ejams tāpēc nepretendēju neuzko.

 6. Klau, Edža, pastāsti, kas par iemeslu bija Tavai tik veiksmīgai (pjedestāls) debijai basu čempī. Tu taču arī neesi basu valsts pilsonis. Kā Tev pašam tad un tagad liekās -haļava, teorētiskās zināšanas vai citu dalībnieku neveiksme?
  Tas tomēr priekš LV -basu copes lielvalsts super panākums!!!

 7. Ingus, zini, tā pajautāji, ka es nemaz uzreiz nespēju atbildēt 😀
  Man vispār tā nebija debija, bet gan otrā reize šādā pasākumā.
  Un jāsāk laikam stāstīt ar pirmo.
  Tagad noguris šim garam raxtāmajam, bet rīt kādā brīvākā brīdi savas pārdomas ieklabināšu 🙂
  Ided, vispār es par to, ka nav īsti korekti atlasi čempim uz citu zivi taisīt izejot no mākas ķert līdakas, asarus, zanderus. Un arī formāc ir savādāx. Kapēc tur ir Juris, savas domas arī paskaidroju – zinātkāre, attieksme, talants, …
  Tkai manas domas, kā vienmēr uz patiesību nepretendēju 😉

 8. Ai, biku apdomājos, un man šitas jautājums uzsita nedaudz vēlmi, kā raxtītājam ispausties. Vnk daudz atziņu un domu starp biļļu kājiņām sakrājās 😀 Un arī sapratu, ka ar īsiem 3-4 triem punktiem, te nepietix. Jo arī sacensību fona gaisotne bija svarīga pie tā.
  Kā noproti, tad komentāra blogā formāc būs par īsu 😀
  Bet tā kā domas ir radušās, tad es noteikti uzraxtīsu. Šādos gadījumos man ir vnk nepieciešamība to izlikt uz papīra / monitora.
  Bet kur un kad, pagaidām vēl nezinu 😉

 9. EdgarsG. Par talantu Tu labi pateici! Jurkam noteikti viņš arī ir! Bet ir arī tā, ja nav talanta tad arī nebūs. Un vēl ,ja cilvēks māk ķert līdakas,asarus,zanderus,tad domāju ,ka pārējās zivis viņš arī iemācisies ķert!Arī Ided māk ķert zivis! Bet atšķirībā no citiem viņš atzīst,ka vēl jāpatrenējas.Ko nevarētu teikt par citiem,tai skaitā izlases dalībniekiem.

 10. EdgarsG. Pēc taviem vārdiem varētu arī sūtīt karpiniekus uz spiningošanas izlasi!!!? Atkārtošos bet saku ka JĀSŪTA LABĀKIE nevis izredzētie vai kam ir nauda. VIŅI PĀRSTĀV LATVIJU.

 11. Tu mani galīgi esi pārpratis. Izlasi vēl pāris reižu 🙂
  Nu labi, nelasi. Mana doma bija, ka pēc LČ rezultātiem nevar viennozīmīgi spriest par paredzamajiem panākumiem citas zivs spiningošanā.
  Un arī BB izlase jāsāk veidot stingri pirms LČ beigām, jo arī inventārs atšķiras, un savā ziņā pat stingri atšķiras. Tas tomēr arī potenciālajiem braucējiem jau iepriekš jāiepērk. Un citas organizatoriskās lietas.
  Cl. lv jau saraxtīju, ka uz šādu pasākumu pie rīkotāja jau pavasarī jāpiesakās. Varbūt. Nu, tikai manas domas, un vispābā …
  … ne jau es to nākamo komandu veidošu, tāpēc …
  Cik zinu, tad nevienc cic uz BB braukšanu nepieteicās pie komandas veidotāja. Bet neilgi pirms izbraukšanas publiskā telpā jau sākās kautkāda žvankstoņa par … ne tie tur brauc, citus neņem …
  Nu, tāc samērā bērnudārzs 🙂 Vai ne?

 12. EdgarsG, Tu daudz laikam zini par blackbassiem, pastāsti kā 2012.gadā Venecuēla domā noorganizēt PČ, ja blackbassi tur nedzīvo(CIPS-FIPSed jaunais PČ kalendārs)?
  Oltemāri, Tu protams vari atbildēt, blogs jau ir Tavs;))
  Ne asakas 2011.!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*