Trešā sacensību diena

Smalkumi un analīze sekos- mēs šodien visas laivas ar zivīm. Harim 3, Jurim 3, Normundam 1.

Ķērās lielās zivis, diemžēl ne mums.

Manas portugāļu ekipāžas triumfa brīdis stundu pirms beigām. Mēneša foto!

Manas portugāļu ekipāžas triumfa brīdis stundu pirms beigām. Mēneša foto!

Pie paša aizsprosta lieguma, metot pāri boju trosei! Dabūja savu...

Pie paša aizsprosta lieguma, metot pāri boju trosei! Dabūja savu...

Rezultātus paziņos pēc pusstundas, bet skaidrs, ka individuāli Jura ekipāžai vajadētu būt 15- 20 vietā. Ar garantiju viņi ir kopvērtējumā ielikuši titulētajiem krieviem Kuzminam un Titovam. Viņu ekipāža labākā.

Portugāļi pirmie, tas ir skaidrs, izskatās, ka vācieši otrie, iespējams Itāļi trešie. Mēs nokritām uz astoto- devīto vietu, tāda mums te čutene ir.

No rīta organizatori uztraucās vai liela vēja un lietus dēļ nebūs sacensības jāatceļ. Divdesmit kilometrus attālajā uzpludinājumā izrādijās, ka vēja gandrīz nav vispār, toties lija pamatīgi. Līdz vienpadsmitiem. Tad sāka pūst mērens mainīga virziena vējš ar sauli un mākoņiem.

Laivas pa ūdeni nēsājās kā trakas kamenes, es slapju pēcpusi sēdēju un kā tiesnesis portugāļu laivā skatījos. No pēdējām trim dienām es trīs eizes pa astoņām stundām esmu skatījies kā vīri ķer zivis. Diennakti no trim esmu lūrējis bez copenes paņemšanas rokā- to neatļauj noteikumi, skaidrs. Ceru ka tras nebūs man galvā izveidojis novirzes. Par spīti zināšanām praktiski basu joprojām noķēris neesmu…

Hariņš pareizi teica, jābrauc ķert Big Ones. Kurš tos noķēra- tika zirgā. Kā trešās ekipāžu vietas ieguvēji Portugāļi- divas riktīgas zivis un medaļās.

Tas asaris šajā mēnesī ir viskaprīzākais- stāv dziļumā un tikai pa laikam bāž savu rīkli piekrastē ko uzkost. Kaprīzā copē pamata uzsvaru lika uz īsajiem resnajiem kairinātājiem- krenkiem. Lielie asari par spīti visam šur tur piekrastē snaikstijās pat ļoti seklu. Mekskāņi savas individuālās uzvaras zivis izrāva dziļuma sēkļos.

Portugāļi atrada pareizo Imakatsu 250 krenku ar spīdīgu plāksnīti caurspīdīgā korpusā (ka Evergreen vobleriem) un dzelteni tonētu muguru, bet oranžīgu vēderu.

Atstāja vienā kokā ieāķātus divus tādus arī manai ekipāžai un pēdējā pusstundā vēl vienu asari šie arī dabūja.

Gaidijām, ka kāds lielais uzšaus arī pa mūsu vobleriem vai vēzīšiem, veči cīnijās līdz galam. Andis savu 650 gramu ieskaiti izmānija uz Rapalas Jointed Shad Rap piecas minūtes pirms beigām. (Veltījums saimnieceiJ)

Nepieķērās. Un rezultāts uzreiz sliktāks nekā iepriekšējā dienā.

Rezultātus skatieties, vīru secinājumus ielikšu pēc brokastīm, kad izrunāsimies.

trešās dienas rezultāti.

trešās dienas rezultāti.

DSC_0003DSC_0004Te ir kopvērtējums:

DSC_0005DSC_0006DSC_0007

Raksts par tēmu Blogs.

6 komentāri par “Trešā sacensību diena

 1. http://forum.fishingplanet.ru/index.php?showtopic=643&st=220 здесь все таблици и протоколы . Хочу поздравить всех ребят, без исключения. Я вчера чувтвовал гордость, когда Юра и Игорь в личке стояли на 4 месте, и это без всякого бюджета со стороны, без всяких выездов на тренировки. Впервые на соревнованиях по бассу. И в личке выше Кузьмина. Молодци. Ждем с нетерпением.

 2. Sacensībām sekoju līdz ar lielu interesi. Bija aizraujoši. Salīdzinoši ar Spāniju un Itāliju, daudz zives tika noķertas. Un Igora 53cm monstrs trenniņā noķertais, vispābā exelenti.
  Gaidam mājās. Un medaļas vēl būs!!!!

  Tight Lines!

 3. Konstantin, ti naverno ne znajesh chto v etom godu gosudarstvo mnogo pomogla, chtobi komanda pojehala na chempionat.

 4. Молодцы! я очень горжусь тем, что у меня была возможность познакомиться с командой Латвии!
  вот здесь мой отчет о португалии..исходник.. сегодня добавлю еще фото туда..
  http://www.volga-don.ru/reportss/rid=1044124625

  а исправленный редакцией можно найти в 47 номере Рыбак Рыбака

  завтра добавлю португальские фото на свой сайт “рыбалка и девочки”.. может кому другие фото понадобятся..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*