PCh Ķīšezerā beidzies.

p1070237zIMG_9181

Paldies dievam, man pasaules čempionāta piedzīvojums izvērsās lielisks. Valsts naudu nedod, ar Zveju vienojāmies, ka sacensību atspoguļošana ir viņa lauciņš. Pats piedalījos kā tiesnesis un tikos ar draugiem sportistiem un žurnālistiem.

Plus vēl nezinu kas, bet par tiesnesi tiku pasaules labākās ekipāžas laivā un varēju pats savām acīm vērot kā kopumā izvelkot 20 kilo asaru 5 stundās pirmajā tūrē plus astoņus kilogramus otrajā tūrē- trijās stundās sevi apzeltī Polijas pirmā ekipāža.

Viņi man jau no rīta pateica, ka ezeru nezin, cik vietiņas treniņu dienā ir uztaustījuši, tik ir. Principā tā arī bija, ja neskaita to, ka arī Septembrī Poļi dzīvoja Baltezerā pie Egona un brauca inventarizēt Ķīsīti dienas piecas.

Prieks par mūsu saliedēto izlasi, kura spēja noturēt trešo vietu. Domāju, ka vīriem galvas jauca daudzās copes iespējas, jo salīdzinot ar citiem, viņi drēbi zināja pat pārāk labi.

Un kamēr poļi lobīja ašukus, jo mačs gāja uz kopsvaru, mūsējie darbojās daudz plašākā spektrā, šoreiz ar to uzvarai nepietika.  Tomēr uzreiz jāsaka, ka mūsējie ir malači, jo konkurence šinī sporta jomā ir baisa.

Tā kā ar poļiem sadraudzējos, viņi ļāva laivā arī fotografēt. Tāpēc tikai pie manis ekskluzīva iespēja ieskatīties kas bija čempionu copes kastītē.

Vieglie spiningi, 0,08 Toray pītā aukla ar monofilās auklas gala 40-60 centimetriem bija vienam, bet otrs copēja pat ar volframa pavadiņu, tiesa, ļoti eleganti izpildītu un ar pīto auklu.

Asari robežās no 70 līdz 700 gramiem ķērās gar divu Ņikandrova noenkuroto murdu sienām. Piebraucām atļautos 50 metrus līdz karogiem un vicojām.

Pirmajā puslaikā viena murda vienā un otrā kantes pusē, otrajā puslaikā tāpat pie cita murda, plus pie trubas.

Nākošās sacensības- Pasaules Basu čempis FIPS versijā Portugālē. Esmu Latvijas komandā. Paldies dzīvei un skolotājiem ka labi valoda iegājusies(angļu).

Sakrāj, nosver un atlaiž- mans darbs.

Sakrāj, nosver un atlaiž- mans darbs.

Glasnostj, Gorbačovs teiktu...

Glasnostj, Gorbačovs teiktu...

Pol 12

Raksts par tēmu Blogs.

10 komentāri par “PCh Ķīšezerā beidzies.

  1. Es vakar sēžu, gatavoju reportāžu un štukoju -johaidī, cik veiksmīgi Māri iesēdināju pie poļiem 🙂

  2. Paldies poļim; sabaroja vietas ar motili bagātīgi -trim dienām uz priekšu!
    Jāiesaka lai arī citi ar savu maciņu tā piedalās; i zivei prieks, i polim zelts…:)

  3. Vai esi polis, ka tik labi zini?
    Man nešķiet, ka asaris, ar motili piesaistīts pēc tam grābtu džigu!
    Tad jau ziemā bļitkojot arī nevis asarus meklētu, bet barotu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*