Biju Maskavā un Rīgā

Nu ir tā dzīve iegriezusies, ka jaunumu ir vairāk nekā varu sakarīgi aprakstīt. Pirmais- biju VDNH izstādē Ohota i Ribalka na Rusi. Aptaurējos no tā, cik daudz ir makšķernieku un cik daudz tiem piedāvā. Lieki teikt, ka te tika redzēti Latvijas spiningotāji, kuri cīnās par iekļūšanu Latvijas izlasē ar mērķi startēt Pasaules Čempionātā, kurš notiks Oktobrī Ķīšezerā. (Mēs kā filmētāji savukārt šobrīd cīnamies, lai ir kāds naudas devējs čempionāta atspoguļošanai, jo Zivju fonds šogad ir tik liess atstāts, ka bail pat runāt)

No jaunumiem- ēsmu jaunumi virzās aromātu virzienā- tā sauktās ēdamās gumijas ir tas, ko cilvēkiem vajadzētu gribēt nākotnē. Otrs virziens- daudzdaļīgie svimbeiti. Pagaidām spilgtākais pārstāvis ir Izumi maile, kuru var apskatīt arī mūsu veikalos, bet turpinājumi sekos arī no citām firmām, to es zinu skaidri. Tās būs mākslīgās zivtiņas, kuras kustēsies ļoti līgani un no cilvēka viedokļa skatot- reālistiski. Savulaik šo daudzfragmentu mānekļu līniju EFFTEX līmenī aizsāka Strike PRo, tagad izskatās, ka seksīgākie ir vobleri bez mēlītēm, bet ar daudziem fragmentiem.

Spininga kātu jomā jauku alternatīvu 1000 latus vērtiem Daiwa kātiem stāda Krievijas tirgū ienākošas japāņu firmas, kuras ražo kātus speciāli Krievijas tirgum, protams, sadarbojoties ar sportistiem un testējot kātus, nevis akli pasūtot partijas. Graphiteleader un Major Craft ir tās, kuras pataustīju nopietnāk. Par Norstream jau rakstīju iepriekš.

Labā ziņa ir, ka no Janvāra sākuma Latvijā būs ofic nopērkams Major Craft sortiments. Tas nozīmē, ka būs veikalos pataustāmi spiningi ar  Fast vai Extra Fast akciju. Kam tas vajadzīgs? Paskatieties jauno Ribačtje S Nami- tur apgalvots, ka tvičojot var iegūt piecas reizes vairāk līdaku nekā džerkojot. Tātad tvičosim beidzot masveidīgāk nekā līdz šim. Citādi daži gaismas bruņinieki ķer un nestāsta nevienam, bet mēs nikā. ..

Skaidrs, ka apjomi, kādās piedāvā makšķerlietas var apdullināt, paskatiet rītvakar Ar Makšķeri LTV7 21.30

Tur būs arī par lašu spiningošanu lejpus HES un zivju mazuļu ielaišanu Ogrē un Daugavā.

Fotogrāfijā redzams brīdis, kad lasīju lekciju par vēdzelēm klātesošajiem. Foto- smukā LETA fotogrāfe. Spečuki teic gan, ka tumšie stūri nerunājot par labu lietotajam objektīvam, bet kam tas interesē? Lekcija Ļurbu

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Biju Maskavā un Rīgā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*