Atdziest un sāk rīties

2,6 Aiviekste - Pededze

Šodien rokam kartupeļus, bet sirds ir forelēs un arī līdakās. Nupat iet vaļā gan Sedā, gan Burtniekā, gan upēs. Tikai Babītē stāsta, ka neejot.

Gold Fish bagātību veikalā šobrīd atlaides Jackall vobleriem, lai arī naudas nav sapirkos labi- No jūras sērijas Dice paņēmu vienu labu maili, divus lielos Hamakuru- ir doma šoruden piestrādāt pie Lubānas līdakām. Tad vēl Bunny un 130 Deps Ballisong Minow. Man tagad ir divu dažādu testu Norstream kāti, varu tvičot pašu vellu. Trešais tvičojamais ir maigāks, bet ar florkarbona auklu un multipliktoru no Speed Master Jig kātiem- lielajiem tvičojamajiem.

Nedēļas sākumā bijām Aiviekstes un Pededzes satekā, viesojāmies pie brāļiem Dokāniem. Teicami puiši, gudri un erudīti, nelamājas, kas man ļoti iedvesmoja pašm būt mazāk rupjam 🙂

Pēc divu dienu Prāta Bankas ieraksta biju galīgi izšāvies un nekāds, laikam pat zivis no manis nebaidijās un tāpēc gadījās tā smukule, kuru beigtu var redzēt Ar Makšķeri šīsnedēļas raidījumā. Dzīva tā izskatijās labāk, skat video.

Kāts Norstream DynamicII, tests 3-15 gr. Aukla Sunline 0,6(japāņu skalā) pītā, spole Stella 1000, Agat 11Lbs smalkā trosīte, bet vizulis Mepps tipa Black Fury Nr.4 ar zaļganiem punktiem uz dzeltenas lapiņas.

Rīt vai šovakar forelēs, pačekoju, ka vēl barojas alkaini pa uzbriedušjām upēm, Tight lines!

Raksts par tēmu Cope.

4 komentāri par “Atdziest un sāk rīties

  1. 130 Deps Ballisong Minow suspenders man tagad topā -2. zivīgākais ar 12 gab.Ņem arī zanders un asari.:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*