Tviča risinājumi Latvijā

Pēc četrām bez elektrības pavadītām dienām esmu atgriezies Latvijā, precīzāk- sēžu uz prāmja Igaunijas ūdeņos.

Ļoti interesanti pamakšķerēju kopā ar lieliem meistariem- World Bass Champion K.Kuzmin ir pazīstamākais no abiem ārzemniekiem. Man bija jāfilmē materiāls, kuru izmantos reklamēšanā.

Paralēli Izumi mānekļiem iepazinos ar Norstream kātiem. Sapriecājos. Ja kadam interesē tvičs- Norstream Dynamic II ar atzīmītēm Twich special ir tas, kas vajadzīgs. Cieti, ne ļoti dārgi kāti ar kuriem mānekļus tiešām var izraustīt un just pietiekami, lai tvičošana ar labu mānekļa kontroli kļūtu iespējama.

Ālandu līdakas izrādijās ļoti stipras šajā gadalaikā, pirksti vienos caurumos ar viņām ņemoties, raustīšanas nodarbībās piebeidzu savu Varivas 15Lb Seabass auklu, bija jau arī trešais gads, ja pareizi atceros. Neder tvičošanai maigas auklas, tās var atstāt jūtīgākām disciplīnām. Tagad uz rudeni jāietestē Sufix 0,15 aukla ar Gore Tex dzīslu pinumā, tā tiek mārketēta kā ļoti izturīga pret berzi.

Šobrīd Ķīšezerā savas treniņsesijas veic Krievu spiningošanas komanda gatavojoties PČ, kurš notiks Oktobra beigās, pāris nedēļas pēc Latvijas čempionāta noslēguma. Jābraus satikt monstrus savā laukumā, kā smejies.

Raksts par tēmu Blogs.

4 komentāri par “Tviča risinājumi Latvijā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*