Tvičs

Šīsvasaras interese man laikam tak saucas tvičs. Makšķernieki to saprot kā diezgan agresīvu darbošanos ar vobleri. Augusta Copes Lietās pat par tviča vobleriem tādu kā apskatiņu iepublicēju. Tak izdevniecībā pusi no bildēm samaketēja tik maziņas, ka ne sūda redzēt nevar. Bet nu ir vismaz cilvēkiem firmas un modeļi, par kuriem interesēties.

Tad nu nonācu līdz kātiem ar kuriem to panisko mailes akciju dabūt. Un smieklīgākais tas, ka superfast akcijas kātu Latvijā nemaz pārdošanā nav!!! Ne Salmo, ne Normark navar liekot roku uz sirds ieteikt adatu ar kuru izraustīt 6 līdz 12 centimetrus garus badāmos!

Acīmredzot pieprasījums nosaka piedāvājumu un nevis otrādi. Gan jau līdz aktīvajai tvičošanai nonāksim nākamajā dzīvē:)

Bet savu pirmo asarīti uz neiedomājami agresīvas spēles dabūju jau pagājušo piektdien Kāla ezerā, kad visā Vidzemē necopēja.

Komplekts- Kāts Major Craft Saltic ST-822L 7-23 g., spole- bezinercene- nu labi- Stella 2500, aukla Varivas PE8 15Lb, Vizulis Zip Baits Deep runner, tas kurš attēlā vidējais. Pavadiņa AGAT titanium. Ļoti interesanta nodarbošanās, kurā es par spīti ilūzijai, ka viss ir iespējams, pirmos soļus speru tikai tagad.

Ar atbildību apgalvoju, ka līdz 6 gr.vobleru izraustīšanai Latvijā var atrast kātus. katut vai Salmo Shimigami. Un vobleru raustīšanai virs 40 gramiem var atrast džerka kātus. Bet vidus slāņa NAV! Pieprasiet…DSC_0235

Raksts par tēmu Blogs.

3 komentāri par “Tvičs

 1. Priekš kam Tev extra fast??
  Pilnīgi pietiek ar Salmo X-Twicg vai Shinigami ātro sēriju.
  Pats tvičam esmu piedūries un roku uz sirds likdams, saku, ka šie ir ļoti piemēroti mieti.

 2. Sveiks, Māri!

  Pārsteigts par tavām domām, ka Latvijā nav tvičošanai kāti tavā norādītajā diapazonā. Pie manis tie vienmēr ir bijuši un būs. Dažādi modeļi un arī dažādās cenu kategorijās. Biežāk jāiebrauc ciemos!

  Raivis
  FishBon! – Pure Fishing pārstāvis Latvijā

 3. Šajā dzīvē izlīdzos saīsinot lētākus kātus par 1-2 rinķiem no spices.Rezultāts necerēti efektīgs un(izņemot distanci) tuvs kātiem cenā virs 100 eiro.Ir doma tā īsināt garāko Salmo X-twic 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*