Līņi ar!

Līnis

Ar prieku varu paziņot, ka 22.jūlija vakarā pirmizrādi piedzīvos garšīgākais līņu piedzīvojums, kādu izdevies pagatavot.

Karstajā laikā tas izvēlas garšot naktī, un ne visiem makšķerniekiem ir laiks un pacietība to izstrādāt. Izdevās stāsts par līni un līņotāju. Labi redzama gan zivs, gan cilvēka psiholoģija un brīdis, kad divkājainais top laimīgs. Līņotāja laimes robeža, varu teikt no pieredzes, ir 1,5 kilo. Un tad debesis paaugstinās ar katru jaunu izvilkto Lielo.

Ceturtdien, LTV 7 21.30 un tagad arī nomad.lv!

Raksts par tēmu Cope.

5 komentāri par “Līņi ar!

 1. Viss bija jauki un baudāmi, tikai vajadzēja parādīt ar kādu barību šajā laikā, kad vasara ir pilnbriedā un ūdens ir uzsilis, tika līņu vietas iebarotas :))
  Ne asaku!

 2. Negribējās atkārtoties:)
  Redz, lieta tāda, ka barības jaukšāna bija identiska tai, ko pirms copes Lobē veicām. Vienīgi pikas varēja gatavot cietākas, jo pamats Grantiņos ir stingrs.

  Man gan šķiet, ka līņi te ķērās tāpēc, ka nebija iepriekš čakarēti ar samoduriem vai rūtiņu makšķerēm.

 3. Bet raidījums atkal izdevies ir uz goda. Tomēr rodas jautājums. Vai Einis neparādās par biežu Jūsu raidījumā. Var likties, ka citu makšķernieku nav. Varbūt tur ir kāda fiška?……Bet man patīk, un zinu, ka daudziem man līdzīgiem copmaņiem arī. Jums labi sanāk. Lai veicās!

 4. Sveci zem pūra neturu. Ja kāds var un grib parādīt kādu interesantu un saistošu copes veidu publiski- te ir īstā vieta pieteikties.
  Vai arī maris.olte@apollo.lv e- pastā.
  Einis, tāpat kā Egons var un grib rādīt. Pārējie bola acis un šņaukājas:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*