Samu laiks+zušu vakari

Lai izveidotu labus un plānotus copes sižetus šajā laikā, nākas krietni pastrādāt. Gatavojot ceturtdienas raidījumu, nācās aizvadīt divas neveiksmīgas filmēšanas Bārtā un Daugavā. Tomēr liktenis piespēlēja iespēju nofilmēt (ar svešām rokām) liela sama izvilkšanu. Pateicoties pazīstamo tīklam, 15 minūšu laikā atradu kādu, kurš pie Jaunjelgavas nofilmēs zivi, kuru pusotru stundu stīvē laukā. (Pats tanī laikā biju Skrundā, un paspēt nevarēju) Cīņas iznākums būs redzams rīt LTV 7 Raidījumā “Ar Makšķeri” 21.30. Un nu jau arī nomad.lv!

Pārsteidza sama pieveicēju neviltotā vēlme atlaist makanu atpakaļ. Viņi pat speciāli uzsvēra, lai to atgādinot visiem potenciālajiem veiksminiekiem.

Patiesībā situācija Daugavas ūdenskrātuvēs ir komiska. Kvoki blaikšķ visās malās, veči sūdzas, ka zivis ignorē ēsmas. Man šķiet, ka sami, par daudz sakairināti, izvēlas nevis dabīgo ēsmu, bet gan agresīvāk vilktu vobleri. Jau pagājušajā gadā bija gadījums, kad mēs vakarā uz kvoka pacēlām lielu zivi astoņas reizes, bet agri nākamajā rītā tanī pat bedrē velcējot grābienu uz voblerīša sagaidīja Aigars Gredzens ar savu laivas biedru Normundu.

Cīņas otrajā stundā Ventspils jūrnieciņi izmisumā savam guvumamm salauza mugurkaulu- nebija atlaižams.

Cīņas otrajā stundā Ventspils jūrnieciņi izmisumā savam guvumamm salauza mugurkaulu- nebija atlaižams.

Nedēļas izskaņā siltais laiks sola sašķobīties savā lodlampas fāzē. To izmantot lieku pie sirds zušu kārotājiem. Ne katrs negaiss ir īstais, bet tiem uguņiem, kas juks, uz laika maiņu šoreiz vajadzētu nest sevī zušu un lielu karpu aktivitātes.

2 kilo zvērs no M.Baltezera. Paņēma uz mailes.

2 kilo zvērs no M.Baltezera. Paņēma uz mailes.Ne man.

Raksts par tēmu Cope.

4 komentāri par “Samu laiks+zušu vakari

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*