kas kur kad

Pēc zīmēm spriežot varēsim gozēties uz ledus līdz pat Marta beigām. Zivis to parāda labāk par LHMCentru.
Stintes jeb salakas nesteidz nākt uz nārstu ne Ventā, ne Liepējas kanālā, kur kāds palūdzis kuģiem ledu salauzīt esot- ja tas ir tā, tad centrālā stulbība. Dienvidkurzemē tādas gadās.


Buļļupē stintes esot vilktas Hapaka grāvī, bet kā kanālā no 1 marta tur nevarot copēt, tagad visi gaida uz Lielupi pie Baltās kāpas.
Brekši arī tikai laiku pa laikam iekaist uz iebarojamo barību. Gostiņos, Baltezerā, Alūksnē lomi vēl neļauj ar drošu sirdi ināt, ka zive būs.
Zandarti un asari tiek vilkti pamatā ārpus Latvijas robežām-Peipusā un Kuršu jomā. Ziema turpinās.

There are some feeling of winter still going on.
Smelt is not showing up in a springtime amounts in the downstreams of Venta and Lielupe.
Bream is not active even on a pre-feeded grounds every day…
Pearch and Pikepearch is preferable to fish in Peipsijarvi or in Kuršu Mare in Lithuania…
I will make my second Bream attempt tomorrow.

5 komentāri par “kas kur kad

  1. Trenējos pie Raita kādus 3 gadus. Viens no lieliskākajiem laikeim tad bija mūžā, un zinu, ka īpaši dēļ šīm fantastiski interesantajām nodarbībām.. Sāku Jelgavas grupā tā ap 1990.gadu. Kaut esmu no mākslas un kultūras vides, bet liekas, ka garīgi pamodos tieši tur. Ar tādu kā fiziski psiholoģisku praksi, iepazstot sevi realitātē, nevis sapņu iedomās.. Nodarība ļāva šo pasauli atstāt aiz durvīm, ieejot savdabīgā bez ego telpā.. Spēcīga iedarbība bija protams Raita paša personībai, viņa stājā, valodā, attieksmē, vērtībās, it visā..Atsāku kautkur ap 1998.gadu Rīgā, nodarbības bija 6.vsk. Diemžēl tizlā kritienā nopietni izmežģīju potīti un treniņus beidzu, kā vēlāk izrādījās, uz ilgu laiku..Nu jau pirms gadiem 6 gribēju atsākt, bet izrādījās, ka grupu vairs nav Ja kāds zinošs šo te lasa un nodarbības notiek, gaidu info . Paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*