LTV 7 sadarbību beidzot

Mazais krievu valodas...ko sastādijis studentsJau otrā ceturtdiena mums tāda galīgi brīva un TV pienākumu nesačakarēta.Neparasta sajūta- neuztraukties par to ko ceturtdien rādīsim. Reģionālajām TV, ar kurām bez problēmām panākta vienošanās, plānā vien pēc dienām desmit kas ieplānots- var mierīgu prātu apskatīties kas un kā bijis, kā ir un kā būs.

Kā bijis- to labāk Jūs redzat. Raidījumi, nakšņošanas mežā, tas ko sev līdzi nes atpazīstamība… Tagad redzu ka pats lielā mērā esmu noteicis virzienu kurā mums iet. Iepriekš likās ka valsts televīzija ar savu raidlaika došanu saprot un atbalsta mūsu vilkto līniju, tagad skaidrs ka tā nav. Viņi godīgi atzina ka šogad grib strādāt uz krievvalodīgo auditoriju, ka mūsu raidījui kvalitātes ziņā ir viņiem pat ļoti pieņemami bet notikumi pasaulē liekot radīt jaunu saturu kas interesē krievvalodīgos. Acīmredzot kremļa kanāli pārāk labi masē mūsu zemes krievu smadzenes- TĀ VIŅIEM ŠĶIET!

Vēl viņiem šķita ka mūs skatās pārāk mazs cilvēku skaits. Tā stulbā diagramma ar 20 000 skatītājiem man ļaunā murgā nebija rādijusies! Mēs noteikti zinam ka mūsu reitingi ir reizes trīs, bet dažreiz pat sešas augstāki! VIŅIEM ŠĶIET KA NE.

Kas tie viņi- valsts televīzija kuru dimanta galvās laiku pa laikam iemirdzas jauni virzieni. Lai mēs taisot raidījumus kuros viss mūsu piedzīvojums ar makšķeri uz meža takas savijas vienā televīzijas šovā! Tas gan būšot interesanti… Es domāju ka tas būtu stulbi. Lai inprovizētu par tēmu vispirms jāzin pamati. Un tos vienā gadā neielikt. Es nevaru Zivju fondam prasīt naudu nekonkrētām tēmām, tie laiki ir cauri.

Mēs esot šauras nišas produkti, TĀ VIŅI SAPROT MŪSU RAIDĪJUMU SPECIFIKU. “Točki nad i” esot virziens kurā nu tik raks. Šaura niša.

Latvija tiešām ir šaura un specifiska zeme kurā daudz kas jādara tīri terapeitiskos nolūkos lai postpadomju murga vajātie ļaudis spēj jēdzīgi integrēties Eiropas vinegretā (no regrets- vinegrets). Man šķiet ka te vispār nav krievvalodīgo un latviešuvalodīgo. Ir tādi, kuri grib piedalīties un tie, kuriem arī Rīgā ir iespēja mūžu nodzīvot tā arī neiemācoties ne Latviski, ne himnu no galvas. Normāli neatkarīgie. Likt Ludzas laukos kādam pagriezt antenas LTV7 virzienā- neiespējama misija. Parādīt, ka Ludzas pusē ir daudz jēdzīgāk nekā līdz šim licies, ka ir ko redzēt, ir kurp aizbraukt- sorry šaura niša. B***e, mankurti- saprotat ka paši sev kājā šaujat (un iespējams nezinat ko nozīmē dīvaini skanīgais vārds “mankurts” ar)!

Labi , ta ir LTV darīšana…paga bet es ar savu vīziju par mūsu nākotni esmu tas L! Visi tie kas Like www.nomad.lv raksta arī ir šis L! Tie kuri komentārus cep un man zvana lai šo stulbību tā neatstājam ir tas L!!!

Kā to izdarīt- iet manifestācijās un kaut ko skandēt vai lūkot rast citus ceļus pie savējiem…mēs vairāk tā kā par otro variantu. Jo es neesmu politiķis, ja TV vairs negrib manu L es nesīšu to pats. Kurp- laiks rādīs.

Mums valstī vajagot līderus, to skandina visur, bet tad kad izklaides informatīvajā kanālā kāds ir bijis LTV7 līdz šim divus alfa tēviņus izoperē bez narkozes- šķiet tas ir kādu niknu mātīšu nedarbs piesedzoties ar nestabilitāti eiropā. Tautai neļaus redzēt to, ka ir iespējams būt laimīgam savā zemē. Visvairāk apvaino tas, ka šovakar manā laikā rādīs pārraidi kas saucās “Norvēģijas daba”. Man tas pasaka vairāk nekā jebkura seja pie jebkura galda. Tā ir TV bez L. Un par bez 7 un ārpus kādas koncepcijas vispār!

Mēs atradīsim veidu kā tikties joprojām. www.nomad.lv nevar aizliegt dēļ pašizdomātu problēmu radītām kon(tra)cepciju maiņām. Ejiet dēt, mēs savu lietu turpināsim. Vien redzēt es vienu bunti gudru kritiķu un TV analītiķu kādu laiku negribēšu. Jo Jūs esiet izkrituši manā lojalitātes testā. Ar godu izmetāt pa logu neparādot durvis mūsu 15 gadu vecajām iestrādnēm. Labs iemesls pamosties un pakasīt pautus (sānus). Uz redzēšanos.

Māris Olte cetrurtdienā, kas senāk bija mūsu raidījumu diena EL-TV 7. Do svidaņja gospoda.

Raksts par tēmu Blogs.

13 komentāri par “LTV 7 sadarbību beidzot

 1. Hmmm. Sāpīgi! Jums un mums!
  Varbūt šiem lētāk bija “Norvēģijas dabu” nopirkt, nekā Jums maksāt? Vai maz maksāja? Varbūt Jūs stipri dārgi vispābā bijāt un tā jau knapo LTV budžetu gremdējāt?
  Gan jau atradīsiet savu vietu un viss turpināsies! Skaidrs, ka jākasa pakausis (sāni vai pauti) un jādomā kā turpināt iesākto – naudu no MSAF, Zivju Fonda, reklāmistiem dabūt un par to arī atskaitīties! Jūs takš pārdodiet filmas Krievzemes TV, par ko jau nauda no mūsu fondiem saņemta… Gan jau tie pirks tāpat!

 2. Taisnība, Māri!

  Pats gan TV kā tādu neesmu skatījies jau gandrīz gadus 5, tāpēc tā TV problēma pašam ir drusku svešāka, bet pilnībā piekrītu Tavam viedoklim. Agrāk pats gan vairāk skatījos auto(sporta) raidījumus (kuri, cik saprotu, arī izlidoja ārā pa logu līdz ar jums).
  Un tiešām absolūti nav skaidrs LTV7 uzņemtais kurss.
  Arī komerctelevīzijas ar saviem šoviem un sensācijām ir degradējušās + nerādot šāda tipa raidījumus (kā jūsējais), vnk turpina degradēt arī TV auditoriju … vienkārši barojot “sūdu” . Diemžēl.

  Neskatos TV un esmu ar to ļoti apmieirnāts. Ir tik daudz brīva laika darīt kaut ko citu – aizbraukt kaut kur (tepat Latvijā), kur ir burvīgas vietas, kuras tipiskais TV skatītājs nemaz nenojauš.

 3. Īsi pirms jaungada uzzinot, ka LTV7 izdomājusi atvadīties no veselas rindas raidījumu – bija sajūta, ka kāds mērķtiecīgi vēršas pret mani personīgi. Tavi un Kļaviņu Jāņa raidijumi kā arī Normunda vērtīgās makšķerēšanas “lekcijas” mani uzrunāja ļoti personīgi. Ne tik bieži sanāk iespēja pamakšķerēt, un vēl jo vairāk doties medībās, bet šo vairāku gadu laikā bija iespēja ne vien iegūt daudz zināšanu, bet gandrīz personīgi iepazīties ar daudzām tēvzemes vietām un daudziem cilvēkiem, kas mīl dabu un rūpējas par to, lai tāda daba būtu arī mūsu bērniem un bērnu bērniem. Jūsu cieņa un mīlestība pret Latviju vēl skaidrāk izpaudās mazajos ceļojumos – “piedzivojumā dabā”. Otra tēma, kam uzbrukts ir mašīnas un motori. Gan “Tavs auto” ar Gustu, Motociklisti ar Arni, “Ātruma cilts” ar Ģirtu bija svarīgi raidījumi veselai nozarei – gan autosports, gan drošība uz ceļiem, gan vietejo jauniešu intereses tika izpaustas šajos “nišas” raidījumos. Neticami, ka šādus raidījumus labāk aizstāj ar “Šefpavārs līdzņemšanai” vai citiem ārzemēs radītiem darbiem. Ne jau visi ir slikti, bet tomēr mūsu pašu radītie – manuprāt ir nesalīdzināmi vērtīgāks materiāls nacionālajai televīzijai. Sanāk, ka niša ir nevis makšķerēšana un mocīši, bet gan viens kārtīgs Latvijas vecis, kam patīk veču lietas, jo tās aizstāj kulinārija, un ārzemju dokumentālie raidījumi. Un tas nav forši. Turaties, veči. Esmu drošs, ka labas domas un darbi uzvarēs un arī večiem ir vieta mūsu modernajā pasaulē.

  Jānis Apsītis
  Ilggadējs dabas draugs un veču lietu cienītājs

 4. Sveiks. NeTu pirmais,ne pēdējais. Paskaties ltv jebkura kanāla sporta ziņas. Tur Tu atradīsi visu:kā kāds pilnīgi mazzināms futbollists no lv , kādā Anglijas trešās līgas piektajā divīzijā ir minūti pirms spēles beigām uzlaists uz laukuma un aiz izbrīna trāpijis iespert pa bumbu. Vēl uzzināsi ar kuru roku atslaukās kāds zemlīgas hokejists Rumānijā,protams lv sporta produkts u.t.t. Bet vai Tu dzirdi ziņu,ka vakar vaišodien Latvijā ir noticis jauniešu čempionāts pingpongā,dambretē vai piemēram starpskolu turnīrs volejbollā vai tautasbumbā? Neatradīsi tādas ziņas. Net tiem jauniešiem varbūt tā ir pagaidām lielākā uzvara viņu dzīvē. Lūk Tev līdzības ar Tavu raidījumu. Tādi mēs esam pataisīti.

 5. Sveiks! ..tikai viedoklis un pārdomas. Manuprāt TV nozīmība tiek pārvērtēta. Mediju satura patērētāju paradumi ir ļoti mainījušies un nākotnē mainīsies arvien straujāk. Jo ātrāks un pieejamāks paliek internets, jo mazāk cilvēki izvēlās TV. Es jau sen pats izvēlos, ko skatīties – arī nomad.lv. No maniem paziņām reti kurš skatās TV, kur nu vēl Latvijas kanālus ar 10min reklāmām katras 10 minūtes. Nav tik daudz laika..:) Nekas neatliks kā piemēroties. Jautājums – kā finansēt savu darbošanos..

 6. Jūsu raidījumi tiešām bija interesanti. Vienmēr, ja sanāca laiks televīzijas aparātam, praktiski vienīgais, ko skatījos bija LTV7 kāds no makšķerēšanas raidījumiem. Patika saturs, es daudz jauna uzzināju par makšķerēšanu kā tādu. Un vēl man patika, ka caur to visu tika vēstīts, ka daba ir jāciena. Tagad kirdik ― LTV7 vairs nebūs interesants.

  Katrā ziņā, nomad.lv būs vieta, kur iesoļošu biežāk. Izveidojiet YouTube kanālu. Lieciet video internetā. Televīzija, manuprāt, jau ir noiets etaps. Kaut gan es nežēlotos, ja Latvijā radītu tādu TV kanālu, kurā būtu raidījumi par dabu, piedzīvojumi dabā, filmas par dabu utt. Specifisks kanāls, bet es domāju, tas spētu atrast auditoriju.

 7. Lai jau tiek tiem “krievvalodīgiem” tie raidījumi, tikai nesaprotu, vai tad tiešām vietas raidlaikā neatradās arī Jūsu raidījumiem? Ja godīgi, tad LTV 7 vienīgais ko tur skatījos bija sporta spēļu tiešraides un Uz meža takas, Makšķerē ar Olti un Makšķerēšanas noslēpumi, pārējais mani neinteresēja, jo vajadzības gadījumā bija ko izvēlēties vēl no atlikušajiem 60 kanāliem. Tad tagad atliks tikai sporta spēļu tiešraides, jo krievu integrēšana mani neinteresē.

 8. Informācijas karš no Krievijas puses ir pilnīgi reāls un vienīgais loģiskais veids tam kaut ko likt ir paplašināt raidījumu klāstu krievu valodā valsts televīzijā. Tas ir sasodīti svarīgi. Ja to nedarīt, tad drīz tādas Bauskas nebūs vispār. Būs Бауска vien.

  Man patīk jūsu raidījumi un, manuprāt, dažiem no tiem būtu jāiet pa LTV1, bet no otras puses, arī OTV un citiem kanāliem ir vajadzīgs kvalitatīvs saturs, lai izsisties cilvēkos.

 9. Baigā maucība. LTV solis atpakaļ, OLT solis uz priekšu. Suns tā čukst 4dien pa vakariem.
  Gan jau vasarā atminēsies, kad cilvēki nesēdēs mājas.
  OLT, nekādīgi nevar nonākt otrajā bāzē ja ar vienu kāju stāvi pirmajā.
  Lai šķērsene 15 metros, ka tev jau ir dzirksts dvesmai, tikai vajag sātigu pieskārienu.

 10. Un garāka par mūžu diena ilgst…
  Ļoti žēl, bet es ticu, ka izcīnīsiet vietu zem saules.

 11. Iespējamās simpātijas pret raksta saturu nokauj tas, ka sarakstīts tik prastā stilā un tik kļūdainā valodā.

 12. Jūsu raidījumi un auto raidījums ir vienīgie, ko skatījos pa tv7 ,bet tagad laikam tas kanāls sapūs 🙂
  Ja godīgi, es īsti nesaprotu kurš plānprātiņš vispār sastāda tur programmu .Nu jau pat TV24(kas pēc manām domām ir pilnīga ateja) ir skatāmāks par ltv7.Tiešām nesaprotu, kur tā domā, noņemt vienīgos sakarīgos raidījums 🙂 .

 13. Māri, nenokar snīpi! Varbūt tas, ka jūs, dabas taku un auto/moto raidījumus “izmeta pa logu” -nemaz nav tik slikti!?
  Tad, iespējams, vajag tikai “savicināt spārnus” un atrast ērtāku vietu, kur apmesties! Varbūt metaties visi kopā un uztaisiet interneta Tv!?
  Var jau būt, ka man putni galvā, vai bites, bet domāju, ka tādi veči kādi esat jūs -tādi nepazudīs un nepadosies!
  Es tam stipri ticu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*