Cilvēks aiz borta

R.I.P. kā tagad sakaKaitbordists Renārs nupat ir pārspējis to šovmeni Renāru. Meistarīgs vēja valdītājs nedaudz pārrēķinājās un jūra paņēma arī viņu. Tāpēc jau tautasdziesmās ir tik daudz par Jūras māti, tāpēc jau “Nāves Ēnā” tā aizskar. Esam iemācījušies sevi paņemt prom no smilšu šūpām kas “glabās augumiņu”. Bet palaikam gadās. Pagājušo gadu Valdiņš, tagad Renārs- kāda nozīme vai pazinu vai ne- stiprs cilvēks drusku nošāva greizi un viss. Facebook man uzdeva jautājumu puisis, kurš manāmi bija padevies mediju izmisumam. (tas gan nevienu neglābj). Atbildēju viņam un pie viena arī Jums, ja gribat domāt šajā virzienā. Domāt par mūžīgo. Tas noder

 

 • Māri – vai tiešām Tev nav ko teikt par šo – komentārā izteicu savu sašutumu – zinu, ka Tev ir lielākas iespējas kaut ko saregulēt, lai jūrā nebūtu tik viena gumijas laiva Piedod, ka uz Tu, bet ir biku sašutums

  Glābēji: Dundagā vienā maiņā strādā trīs glābēji un ir viena gumijas laiva

  skaties.lv

  Dundagā vienā maiņā strādā trīs glābēji, un viņiem ir pieejama viena gumijas glābšanas laiva, saistībā ar pazudušā kaitbordista glābšanas darbiem portālam Skaties.lv skaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele.
 • Maris Olte

  Ceru ka nu jau drusku nomierinājies. Nedomāju ka laivu daudzums vētras jūrā ko mainītu. Pagājušajā gadā mans draugs Valdis Celmiņš, zvejnieks, jūrā pazuda un atradās pēc 9 dienām.

  Tas ir stāsts par katra varēšanu un aicinājumu. Kā par džipiem teic- jo labāka mašīna, jo tālāk pēc traktora jāiet. Izjāt vētru- kaitbordista izaicinājums, VUGD domāti valsts iekšējos ūdeņos darboties, meklēt bļitkotājus, kaķus no kotiem celt un evakuēt tautu plūdu gadījumos.

  Jūra, valsts robeža- tur ir robežsargi, krasta apsardze, ostu dienesti- pilnīgi citi ļaudis un citādā disciplīnā turēti. Tas, ka Kolkā ir superaprīkots superradars, kurš pat siltumu detektē- tēma kas robežojas ar Valsts noslēpumiem un NATO un stratēģiskajiem uzdevumiem. Tas ka tas ūberkrutums arī atpūšas kad jūrā čankājas- tā ir tēma pārdomām.

  Cilvēks ir viņā saulē, mēs redzējām cik daudz līdzjūtības mūsos ir un cik varam prasīt no citiem, arī no savas valsts. Es gribētu teikt ka visupirms katram pašam sevi jāsargā, tad sargās Dievs un pārējās atbildīgās instances. Priecājos ka mans hobijs pēc būtības tik briesmu un liktenīgu sakritību pilns nav, vismaz man tā šķiet. Un tas ka es tāpat kā daži aizgājēji kaut ko savā galvā esmu iedomājies greizi ir pilnīgi skaidrs.

  M.OLT

 

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*