Mači lietū

Latvijas Kausa kausošanai gatavi

Latvijas Kausa kausošanai gatavi

Divas nedēļas nogales esmu veltījis diviem visai dažādiem sacensību notikumiem kas 1) devušas iespēju parunāt ar Latvijas aktīvajiem spiningotājiem, tiem kuri izlīduši no savām alām uz sabiedriskām aktivitātēm un 2) deva padomāt kurp virzās makšķerēšanas sports un kāds tas varētu būt nākotnē. Jā un 3) es lieliski varēju iztestēt pretlietus drēbes un pagramstīt gar asariem. Es pat domāju ka nestāstīšu kāpēc un kā tos asarēnus pierunāt uzķerties, bet tas augsti jūtīgais kāts at banāli latviskojamu nosaukumu Saltic Sensation 0,6-6 grami salikumā ar Daiwa Luvias 2004 un PE 0.3 Avani light Game deva tādu baudu piečakarējot strīpainos ka būtu pat jākaunās par to CIK kaifīgi tas bij. Jo sacensībās tik daudz baudas…nu ja.

Kristiānas dzimenē piektdien ezers iedeva...1320 dzīvas pieredzes. Atlaists!

Kristiānas dzimenē piektdien ezers iedeva…1320 dzīvas pieredzes. Atlaists!

Nu kur var Ķīšezerā tāds izaugt?! Es par Kristiānu

Nu kur var Ķīšezerā tāds izaugt?! Es par Kristiānu

MOSP kausa hronika apskatāma www.mosp.lv, sacensības, seminārs un lietus diena saliedēja atbraukušos vīrus. Mālpiliešu piemērs ar to ka divos gados parušinoties upes infrastruktūrās var ievirzīt 90 000 Eiro! Vai Loretas stāstītais par upes atveseļošanas darbiem.

Slaids no Loretas Urtānes. Par upju aizdirsšanos

Slaids no Loretas Urtānes. Par upju aizdiršanos

Abas tās prezentācijas klusai izskatīšanai var atrast tanī mājaslapā.

Latvijas kauss spiningošanā ar bij jautrs. Pirmā diena- tīrs kaifs, otra- uz sacensību pārtraukšanas robežas.

...uz sacensību pārtraukšanas robežas

…uz sacensību pārtraukšanas robežas

Paši nostartējām vidēji. Pietrūka veiksmītes uz lielām zivīm- Bonusiem. savu sakasijām, bet kronīti uzlikt neizdevās. Mārtiņš ar Kristiānu pirmajā dienā visus noštosēja vienos vārtos. Otrajā dienā- ne. Domāju tajos vēja appstākļos gudrāk izdarīja tie, kuru uzreiz ielīda aizvējā lielākajā turpat pie bāzes jo lielajā laukā Brīnumi neizšķīlās. Ja būtu- mēs, Osprey- Lowrance team, Kurši un Agat būtu vistuvāk… Rezultātus var redzēt www.fishing.lv vai manā facebook lapā, secinājums labs- Latvijā sportā rezultāti aug tik vienādi, ka prieks skatīties.

Igors brīnās par savu labo razultātu

Igors brīnās par savu labo razultātu

Ar Romanova kungu fočēties vajag. Vispirms tāpēc ka Romanovs, tad arī tapēc ka abās nedēļās ar koka medāli palika(4 v.)

Ar Romanova kungu fočēties vajag. Vispirms tāpēc ka Romanovs, tad arī tapēc ka abās nedēļās ar koka medāli palika(4 v.)

Tas, ka laivās sēž citas komandas tiesnesis, arī veči palikuši draudzīgāki komunikācijā. Tas liecina par pārliecību savā varēšanā. Un labākie 20 salien 2000 punktos, kas principā ir tuč vairāk kā viena mēra līdaciņa. Mums pirmās dienas prieks bija 5002 milimetrus gara zobainā 4 minūtes pirms beigām. Tad saproti cik dziļi sirdī esi parakstijies uz sacešanos zivīs… Divu dienu rezultātā labākie bija LuckyJohn komanda, rīt ielikšu raidījumu kur uzvarētājs ekipāžām Gints Zeiļa redzams darbībā. Paši palikām komandām trešie, Mārtiņš ar Kristu- trešie individuāli.

Labākie tēviņi savā ziņā. Mēs- zilie!

Labākie tēviņi savā ziņā. Mēs- zilie!

Labākie no mums- Mārtiņš un Kristiāns

Labākie no mums- Mārtiņš un Kristiāns

Nū- un tagad visi kopā...

Nū- un tagad visi kopā…

LMSF kā organizācija tagad jūtas ļoti nekomfotrabli. Sarunās ar Hariju, kurš ir par spiningu atbildīgais, Stikuta( itkā viceprezidenta, bet patiesībā galvenā rīkotāja) virzītās diskusijas rāda ka viņiem šķiet izmaiņas nolikumā vai kāda sacensību dalīšana novedīs tikai pie sliktākas situācijas. Patiesībā jau izdarīts ir lielisks darbs- sausajā sporta pasaulē iekļāvušies daudzi patiesi meistarīgi vīri, kas ieguldījušies pa lielam ar mērķi apliecināties. Un tas ir “nopietns mandāts”. Tas ir kā vēlēšanās- mēs Jums ticam. Un tagad apzināti- neapzināti tiek gaidīts kāds pavērsiens dramaturģijā. Ko jaunu piedāvāsiet? Un federācija atbild- mēs neesam izklaidētāji, mēs rīkojam sacensības un garantējam ka Latvijas makšķerēšanas sporta tituli tiek piešķirti godīgi. Bet čaļiem ir interesanti, čaļiem niez nagi- arī iespēja tikt izlasē ir foršs izaicinājums…

Dalīšana divās līgās sadārdzināšot jau tā piņķerīgo organizēšanos. Zivju lieluma vai skaita mainīšana arī ir diezgan grūti savietojama ar jautājumu par to kurš IR labākais…

KURŠ te ir labākais?!

KURŠ te ir labākais?!

Diskusiju sola turēt atvērtu, ja kādam ir idejas- lūgums dot tās pēc iespējas publiskāk, lai nav situācija kad viena tante kaut kur jau teica.

Tiesneši gatavi uz visu. Matīss un Jurgens

Tiesneši gatavi uz visu. Matīss un Jurgens

Par apģērbu gribēju drusku nobeigumā pateikt. Divas svētdienas pa sešām stundām nācās pavadīt pilnīgā lietū salijušu matadoru kompānijā. Un ir patiesības kuras jāņem vērā. Membrānu apģērbi lieliski noder, bet neviena membrāna netur ja ar to kur spiežas klāt vai mitrumam ļauj krāties. Gints Zeiļa stāstīja kā bikses vienkārši pietecējušas pilnas pa neaizvērtu rāvējslēdzēju. Armands Romanovs bija palicis sauss starpsezonu NorFinā. Mūsu tiesneši abi bija Extreme II. Matīsa pilnīgi jaunais neizlaida cauri, Jurģis savu jau bija “sapostījis valkādams”, tad nu tina sevi plēvēs kā varēdams. Dzīvu palika abi.

Mārtiņam no Notmark treniņā bija jaunais Nexus FireBlood vai kā to sauc- smuka un vērtīga mantiņa ko gribēt

Mārtiņam no Notmark treniņā bija jaunais Nexus FireBlood vai kā to sauc- smuka un vērtīga mantiņa ko gribēt

Es pārbaudīju Shimano Gore Tex membrānas. Sapratu ka lielā uzmanība kuru ražotāji piešķir roku galu aizdarēm ir tāpēc, ka copējot rokas bieži uz augšu tur un ūdens pa tām vienkārši ietek piedurknēs un ja tur sastop ko ūdensspējīgu tad spēj uzsūkties līdz pat padusēm! MOSP kausā es to roku lietu atklāju, vakar pārbaudīju- tas ciešais nostiepums tiešām strādā!

Mūsu laiva. Pateicoties www.laivulietas.lv esam ātrākie pirmajā kilometrā. Ja nu Saulīšu spridzeklis varbūt ir tikpat žigls startā

Mūsu STENO laiva. Pateicoties www.laivulietas.lv esam ātrākie pirmajā kilometrā. Ja nu Saulīšu spridzeklis varbūt ir tikpat žigls startā

Sporta sezona šogad beigusies, ja nekskaita AGAT Trout festu, kurš gan jau kaut kad foreļu dīķos norisināsies…

Jūsu Osprey- Lowrance team! Skaistuļi pretleitus drēbās

Jūsu Osprey- Lowrance team! Skaistuļi pretleitus drēbās

Māris Olte. Bildes- arī Matīss Ābiķis

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*