Rudens nekas

Paaudžu tikšanās

Paaudžu tikšanās

Pats satrūkos kad ieraudziju cik ilgi neko te neesmu licis vai atstājis. Septembris un oktobra sākums patiesi ir viens liels jezgucis. Foreļu čempis, sabiedriskie pienākumi, filmēšanas un vēl izrauties kaut kur pašam uz savu roku… Viss pēc kārtas:

Foreles. Nevaru teikt ka slavenais Mālpils posms nebūtu bijis objektīvs. Redz kā Uģis noturēja savu pozīciju, brašajiem Agat izdevās savu spēli uzķert un par lielīgais Kostja varēja finālā rotāties ar koka medāli- 4 vietu kopvērtējumā. To, kuru par savu minimumu biju nolicis es. Lai tiktu uz strīpas starta sastāvā nākamgad Īrijā.Nu nesanāca man spēle, tās nabaga varavīksnenītes bija sajutušas zvēra aukstumu un spiedās tikai un vienīgi dziļākajās  upes vietās. Pa katru no četrām zonām pa lielam tādas bija divas. Bet gribētāju- visi 14. Bija vietas kurās vēl kaut ko varēja izlobīt arī ne tanīs divos zelta pleķos, bet bija tādas, kur ne. Azartiskais Modris Račiks, kurš makšķerē ar “pasaules labāko spoli Luvias” pedējā dienā tā iekrita- zemāk par mani palika puisis! Abet atkal cerēja uz bronzu, ja ne… un tā daudziem izgāja- ja komandas ielozētie izejas numuru neļauj iet pirmajam vai otrajam- vari iet kur grib.

Otrajā sacensību dienā izdevās tikt vienīgajā puslīdz sabalansētajā zonā(D) un  labi pacīnīties ar Kasparu Poišu.

Mīcam krastu ar Kasparu Po

Mīcam krastu ar Kasparu Po

Māris Veldre pēc veiksmīgas iegadīšanās atskabargainā dalībnieka Ulda sektorā uzreiz pēc tā izraidīšanas vairs nebija apstādināms…un ievilka Talsi- Kurši komandu pelnītā trešajā komandu vietā šinī etapā. Vairāk te negribu stāstīt jo gatavoju rakstu par šo Copes Lietām.

“Jaunajā foreļu medniekā” piedalijās seši malači un malace- visi tika pie medaļām. Viens divpadsmitgadīgs puisis no Mālpils izvilka pirmo foreli savā mūžā…

Pāris reizes izdevās arī netraucēti padžigot- 13 metru dziļumā uz sešiem gramiem izdevās iesist vairākus smukus Daugavas asarus pēc kārtas- tas bija baudījums! Vispār runājot par Light tipa džigu-nonācu pie secinājuma ka neganti svarīgi ir pareizs spininga-spoles-auklas salikums. Ja tas nav optimāls- pat pie augstas klases komponentiem fīlings var nebūt! Šo rakstot atceros stāstu ar savu piektās klases zaļo LOOP- kad izdevās tam atrast XXD Scientific Anglers auklu tika skaidrs, ka iepriekšējie meklējumi bijuši vienkārši sišanās ap atvērtām durvīm… Savu ~ 6 gramu vieglo Džiga kātu izdevās izprast vien pēc garas vasaras sezonas…

Lielākos pagājušās nedēļas asarus no maniem paziņām ielobīja Inesī Matīss lieliskā dizainā, pārējais bija vien dīdīšanās pirms riktīgās šīs nedēļas nogales copes. Šodien vēl auksts pēc suņa, bet drīz sola siltumu atkal!

Pieteikšanās www.mosp.lv līdz piektdienas agram rītam

Pieteikšanās www.mosp.lv līdz piektdienas agram rītam

Māris Olte

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*