Foreļu čempja III posma gaidās

Laipni lūgti  Kaspara dzimtenē Mergupē

Laipni lūgti Kaspara dzimtenē Mergupē

Sestdien un svētdien visi laipni aicināti uz Mālpili. Tur labākie forelisti centīsies būt labākie bet pārējie centīsies tam patraucēt. Svētdien pēc mača visi aicināti uz Jauno foreļu Mednieku- vienā no zonām pēc mača varēs zivis tramdīt čempionāta dalībnieku pavadībā. Kāda ir situācija?

Komandām šogad grūti būs patraucēt AGAT, ja nu vienīgi L Baits, bet individuāli var būt visādi. Likme- Latvijas izlases pamatsastāvs startam nākamā gada Pasaules Čempionātā Īrijā. Mājinieka godā šoreiz Kaspars Poišs. Šogad ļoti droši un ar stilu startē Uģis Circenis.

Nemo Igoronkuls un Uģis- stipra banda

Nemo Igoronkuls un Uģis- stipra banda

Divkārtējā Latvijas čempiona godam trešo titulu klāt nedabūs Igors Dzilna, viņš prāto vai nemest sportošanu pie malas- varbūt viņam izdosies durvis aizcirst skaļi un ar izteiksmi? Uz pjedestāla lien jaunie lecīgie un poētiskie Willow ar Jāni Māri Vītolu un Modri Račiku priekšgalā. Māris Veldre no Kuršiem bijis divos PČ kopā ar izlasi, viņa sniegumā arvien pārliecinātākas notis parādās, viņa komandas biedrs Mr.Vaivads no Īrijas ir klāt ar labu noskaņojumu; pēc Līčupes posma visvairāk tur palikušās zivis iztrenkājušies Konstantīns kungs no AGAT un Vadims Loginovs, kuram vienīgajam no čempionāta dalībniekiem ir savi silikona mānekļu izgatavošanas darbagaldi…

Mana mīļākā Kostjas bilde

Mana mīļākā Kostjas bilde

Ne mazāk talantīgs un mierpilns par Uģi ir viņa komandas biedrs- krietnais amatnieks no Ādažiem Uno Bergmanis. varbūt pie šīs ūdens temperatūtas beidzot izšaus Jēkabpils lūšu iestrādnes pašdarinātajos šūpiņos… Redziet- pa trim pastāvēšanas gadien tagad ceturtajā mums ir gana daudz spilgtu personību foreļu spiningošanā un, ticiet man, šo uzskaiti varētu turpināt ar Zemledus čempionu Raimondu Kinertu, kuru ir tik grūti uzvarēt startējot vienā zonā un citiem lietaskokiem. Un to ir izdarījis nesavtīgs organizatoru darbs un laba sacensību formula. Krievu komandas arī būs klāt, pašu Vorobjovu ieskaitot.

12 komandas un daudzi individuālie ņems dalību šinī posmā

12 komandas un daudzi individuālie ņems dalību šinī posmā

Citās frontēs? Ir sajūta ka beidzot sākušas drusku rīties līdakas, asari ir labāk lokalizējami un foreles ar vēl plēš, gan ne tik aktīvi kā vasarā.

Kristiāns ārpus Strees fishing

Kristiāns ārpus Strees fishing

Es tiešām aicinu atkulties uz labu izrādi Mālpilī, sevišķi svētdien kad notiks uz pledestāla kāpšana. Tad varēs te augstāk uzrakstīto pārlasīt vēlreiz.

Māris Olte

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*