FuckinShittas sports!

OSPREY team Latvia.No kreisās Jurģis(tiesn.)Mārtiņš, Kārlis (tiesn.), Kristiāns, Pēteris un OLT

OSPREY team Latvia.No kreisās Jurģis(tiesn.)Mārtiņš, Kārlis (tiesn.), Kristiāns, Pēteris un OLT

Pats vien izvēlies lietas ar kurām nodarboties un tad pats lūko tikt ar tām galā. Un ja neveicas kā gribēts, jāpietiek dūšas atzīt ka pats vien āzis esi bijis. Tā mums ar Pēteri Lideri sanāca jau otro kārtu ļaut citiem izrādīties labākiem LČ spiningošanā no laivām II kārtā.

Tā notika Daugavā. Liela un varena tā plešas savos debilajos uzstādinājumos kuru mērķis ir nodrošināt cilvēkus ar elektrību. Jau sen. Domāju tas bija komunistu tautu likteņu lauzēju gudrs solis- palaist progresa vārdā zem ūdens Latvju likteņupi. Staburags, krāces, likteņupe un spēks straumē, laši un viss dzīves ritums tika noslīcināts sevī. Lai nav. Ar tyo pat domu baznīcās minerālmēslus glabāja bet pakalnos ezeru krastos- fermas, lai mēsli tek ūdenī.

Dreisēna un citi gliemeži- labs ēdamais stiprām zivīm.Ja tās līdz tam var izaugt... Breksēnam tas citreiz paņemot līdz 14 gadiem mazā izmērā

Dreisēna un citi gliemeži- labs ēdamais stiprām zivīm.Ja tās līdz tam var izaugt… Breksēnam tas citreiz paņemot līdz 14 gadiem mazā izmērā

Savairojās sami, brekši, laši drīz būs jau ar Eiropas likumiem piegriezti- viss nostājās savās vietās.

Kā nu bez kreisajiem tīkliem! Lielāko breksi- uz 3,5 kilo paņēmām gandarījumam, citus atlaidām, tīkls pie Mēs Zivīm

Kā nu bez kreisajiem tīkliem! Lielāko breksi- uz 3,5 kilo paņēmām gandarījumam, citus atlaidām, tīkls pie Mēs Zivīm

Jau pirms gadiem diviem Juris Fjodorovs godīgi atzina, ka Daugavu sačakarējot par Energo naudu pavairo lašus kurus izlaiž Daugavas grīvā. Bet kāds no tā labums tautai kas sabrauc atpūsties?! No tiem lašiem?!

Es varu kā ihtiologs pastāstīt ko redzu Daugavā. Totāls nārsta vietu trūkums, vienīgās nārsta ligzdas ar Latvenergo un pašvaldību atbalstu Daugavā mērc “Mēs Zivīm”, bet tas ir Ķegumā. Pļaviņās- Aizkrauklē ziema. Zivju mazuļi spindelē virs dziļumiem, jo nav jau kur slēpties. Zāles pakļautas biežai līmeņa maiņai un tāpēc tikai primitīvākās formas. Augstāko augu trūkumu līčos lūko aizstāt aļģes, tām substrāts nav tik nepieciešams.

Jurģa treniņmonstrs- Rauda uz kIlo svarā sagribēja džigu

Jurģa treniņmonstrs- Rauda uz kIlo svarā sagribēja džigu

Plēsoņas slēpjas kur nu var. Zandarti, sami, lielākās līdakas dziļumā, asari- daļēji arī pie seklumiem, kur sīkās atrodamas lielākā daudzumā. Ūdens turbīnu sakults, temperatūra dziļumā maz atšķiras no virsmas.

Osprey team ar rīta tēju

Osprey team ar rīta tēju

Nu un šinī bilooģijā mēs jau gadus piecus pūlamies ko saķert rīkojot LČ spininga posmu. Un pēc šī gada posma atkal tapa skaidrs ka pa lielam vinnē tie, kas ķer mazus asarīšus. Nu gadās jau arī pa veiksminiekam, kam izlec labas kārtis, turklāt man ir patiess prieks ka jaunas sejas tiek pie uzvaras garšas- tas patiesi ir labi, bet…. Tie bet ir par daudz. Un ne man tos spriest. Tam ir LMSF. Bet šī ir mana vieta tāpēc domu savu te izlikšu gan.

Krenki salasījušies uz sapulci. Viņi uzskata LMSF par debilu institūciju

Krenki salasījušies uz sapulci. Viņi uzskata LMSF par debilu institūciju

Pēc idejas LČ rīko ar mērķi noskaidrot labākos kas tas tālāk var pārstāvēt LV PČ. Tiem jābūt vispusīgiem sportistiem, gataviem improvizēt visas spiningotāja iespēju paletes robežās. Lai tā būtu- Sporta federācijai ir jādomā startēģiski un jāplāno savu čempi tā, lai šos sportistus arī noskaidrotu. Bet mūsu čempis pateicoties noteikumiem un vietu izvēlei ir sagājis totālā džigā!

Varu vien jums arī to laimi reiz pieķerties kādai no šīm antenām. Labākās

Varu vien jums arī to laimi reiz pieķerties kādai no šīm džiga antenām. Labākās

Tāpēc ka tas ir produktīvs copes veids, kas nodrošina labāko nepieciešamo rezultātu. Krievi, lai izvairītos no vasaras mormiškas paveida valsts mērogā rīko PRO Anglers league- sacensības kurās rezultātu veido lielākās zivis. Mums šogad Daugavā trenējoties noformulējās sauklis par Daugavas spininga īpatnībām- Apnicis ar mīlestību nodarboties, drusku sāk gribēties vienkāršu seksu!

Ingus ir vainīgs pie tā ka Salmo LJ sērijā beidzot ir patiesi YES oriģinālie vobleri. Ar tiem šajā posmā varēja iet bekot

Ingus Dukaļskis ir vainīgs pie tā ka Salmo LJ sērijā beidzot ir patiesi YES oriģinālie vobleri. Ar tiem šajā posmā varēja iet bekot

Veči brauc ar savām laivām, par savu naudu trenējas, dzīvo nedēļām lai kaut ko izprastu un nedabū pretī gandarījumu. 42 laivas, 21 komanda- tas mums ir daudz. Tāpēc ka ir caurspīdīga sacensību shēma, tiesnesis katrā laivā, tas nodrošina informācijas apmaiņu starp komandām gribi vai negribi BET- kāpēc tik sūnaina ir pieeja sacensību ūdeņu izvēlē?

Kad Ķīšezerā noritēja PČ- LMSF Stikuta personā izlasei lika priekšā dalīties savā informācijā solot ka to var darīt droši jo pāris gadus Ķīsī mačus tad nerīkos. Kāšķiet kur jau nākamajā gadā notika Latvijas kauss? Ķīšezerā!!!

25 samu un zandartu ūdas, divi pikti maliķi un viens amnestēts zandarts. Daugavā inspektorus nemana nekad. Ja nu vienīgi lejtecē. Cik reizes āķi durti tās ūdas sānos...maliķi rullē, mēs tērējamies

25 samu un zandartu ūdas, divi pikti maliķi un viens amnestēts zandarts. Daugavā inspektorus nemana nekad. Ja nu vienīgi lejtecē. Cik reizes āķi durti tās ūdas sānos…maliķi rullē, mēs tērējamies

Runājoties ar citiem čempionāta skartajiem šodien nonācām pie secinājuma ka principā visas LMSF sacensības var rīkot Ķīšezerā. Lai nav jādomā un jāuztraucās- zivju tur ir vismaz trīs reizes daudzāk kā liktens piesmietajā Daugavā, visiem Rīgas malačiem tas ir parocīgi- Rīga rullē, tas jau manam sunim pat skaidrs.

Mans suns, kuram ir skaidrs

Mans suns, kuram ir skaidrs

Kāpēc mēs ar Pēteri attapāmies tabulas vidū? Nu dikti gribējām ar labām zivīm iztikt. Pirmajā dienā tas deva 8 rezultātu, bet otrajā visu sadedzināja. Mēs negribējām un nemācējām to sīko asarīti cīpāt. Un es pat esmu lepns ka izvēlējāmies spēlēt uz lielākām likmēm.

Kristiāns ir lailākais spininga pedants kādu esmu sastapis. Un mums ir pašiem tīkami un pašu noformēta komanda. Osprey- zivju ērglis angliski

Kristiāns ir lailākais spininga pedants kādu esmu sastapis. Un mums ir pašiem tīkami un pašu noformēta komanda. Osprey- zivju ērglis angliski

Un speciāls milzīgs PALDIES Valteram un Kārlim no laivulietas.lv ka savu svaigo Lowrance ehološu demonstrācijai domāto briesmonīti Steno atvēlēja mūsu rīcībā uz šo posmu. Tās RIBS ar divtaktu Envirude 75 iet uz labiem 65 km/h ar trim cilvēkiem iekšā un tam ir labākais uzrāviens starp visām čempionāta laivām. Pēc kilometra- protams, basenes mūs tomēr apēd… Bet par šo laivu jāraksta vairāk un speciāli.

Nuja- tās eholotes dod iespēju būvēt stratēģiju dziļumos precīzāk, tas aizrauj un rezultāts nu ir tāds kāds ir… Pat viena laba mēra zivs visu būtu vērsusi daudz cerīgāku. Nepieķērās.

Vai šīs saglābtās drupas man būs jāredz arī nākamgad sacensību režīmā? Paša izvēle ir

Vai šīs saglābtās drupas man būs jāredz arī nākamgad sacensību režīmā? Paša izvēle ir

Nākamais posms pēc mēneša Rušona ezerā. tas vismaz ir bez dambja.

Māris Olte

Raksts par tēmu Blogs.

8 komentāri par “FuckinShittas sports!

 1. Man viens kārtīgs sportists teica, sacensībās ķer tās zivis, kas ķerās, lai cik lielas arī viņas nebūtu un būsi 10mitniekā vienmēr.

  Žēl ka mans kolēģis tam negribēja ticēt un bija pie stūres. Tā arī 5h no 6 gaidījām zandarta iznācienu, pēdēja h salasījām 12 aškus :D:D un otajā dienā viņš copēja viens pats, ļāvu izpausties līdz galam. Cerams mācība būs, ka sports nav noķert trofeju, bet strādāt un strādāt.
  Cik paspēju redzēt Lielupes plāni izgaist, vismaz pagaidām
  Gaidam Rušonu
  OLT respect par tīkliem.

  K.GOLDMANS

 2. Nu nevar nepiekrist Mārim.Man nav tādu sportisko ambīciju par izlasi vai titulu,bet es šoreiz aizdomājos ļoti ļoti līdzīgi.Pat nolēmu izlaist pēdējo posmu,lai saprastu,vai man to visu vajag.
  Lielupe varbūt nav slikts variants,bet ,man šķiet,nevajag sasteigt.Vajadzētu kārtīgu diskusiju un,iespējams,arī balsojumu starp visiem dalībniekiem.

 3. Lielupē liels Mīnus ir ka viņa nav pietiekami plata un lēnām garām neviens nebrauks. būs atkal šķandāls.

 4. Māri tas ir tas par ko es tev stastiju, aj upei neviens negrib palīdzet rezultātus mes visi redzam

 5. Māri! Kāpēc jums komanda saucās Osprey fishing team? Team-izlase. Vai savsarpēji notiek kādi atlases mači lai veidotos izlase?! 🙂 Lai nu paliek…Īstenībā, nožēlojami un galīgi neinteresanti jums tie posmi! Līdaku paradīze maijā Burtnieks. Zemmēra zandartu eldorādo Koknesē un kaprīzais Rušons. Vari būt labākais visos posmos bet PČ sūkāsi ledu! Nepazīstot sacensību arēnu, uz pjedestēla netiksi!

 6. Es jau sen saku, ka tie hesi jājauc nost, jānotiear ar Karcher pāri Staburagam un viss būs kārtībā, būs lielākā lašupe Eiropā. Lai M.O. iesaka Naudiņam 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*