PČ forelēs noslēgums

Nupat noslēdzās Pasaules Čempionāts plēsīgo zivju ķeršanā no krasta. Nezinātājiem varu teikt- tā ir strauta foreļu ķeršanas ar spiningu akadēmija sacensību režīmā. Sēžu viesnīcas vestibilā, nupat garām aizgāja nu jau trīskārtējais pasaules čempions Aleksejs Šaņins. Otrais palika poļu sportists, trešais- slovāks Jurajs Mraziks. Patīkami zināt, ka krievs un slovāks ir labi mūsu čomi, Jurajs kopā ar mums no pilnīgas nulles sāka pirms sešiem gadiem Itālijā.

Komandām pirmie ir Slovāki, otrie Krievi, trešie- Čehi. Mēs palikām septītie, kā jau pierasts ar niecīgu punktu starpību no piektās vietas- konkrēti rezultāti taps zināmi pēc stundas banketā.

Mūsu prasmīgo amatieru komandai, pēc kopēja sprieduma tas ir labs rezultāts, jo neviena no trīspadsmit te startējušajām komandām tik mazskaitlīgā un entuziastiskā veidā nedarbojas. Piemēram- poļu komanda, kurai gatavojoties fināla fotografēšanai tika stellēts sešus kvadrātmetrus plašs plakāts ar kādiem piecpadsmit atbalstītājiem.  Laikam cilvēkus ar menedžera iemaņām pie mums izskauduši jau padomju laikos.

Šis čempionāts beidzies- nākamgad Itālijā?…WM1WM2WM3WM4WM5

2 komentāri par “PČ forelēs noslēgums

  1. Par iirtevnju.Deinats iirtevnjā norāda uz nopietnu problēmu profesionālas fotomākslas kritikas trūkumu Latvijā. Īpaši asi tas parādās, kad darbus izstāda augsta līmeņa profi, kas ikdienā naudu pelna ar tirgū pieprasītām bildēm.Te vietā atcerēties diskusiju par konceptiem kā obligātu fotogrāfa darba sastāvdaļu. Nav Deinats sacerējis konceptu un ko nu?Par izstādi.Patika jau nu ļoti. Grafiskās stiebru/ziedu bildes liecina par fotooptiskās zināšanas prasmīgu izmantošanu, otrā telpā tekstūru siltuma spēles ar sniegu ir ļoti latviskas domāšanas piemērs.Atšķirībā no cilvēku portretējumiem, šādiem attēliem nav būtisks radīšanas gads, tie ir ļoti ilglaicīgi cik vien paša iztēle vēlas. 2 0

  2. Ohh šai čalī es nevīlos kā daudzos citos. Konkrētām lietām konkrēti auorti Plāns mērķis līdzekļi rezultāts. Šausmas jau 50 kā laiks lido. Lai cik ta neliktos savādi Deinats bij cilveks kurš palīdzēja ietaupīt vismaz 10 dārgos dzīves gadus neizniekojot to. Spēja nospraust mērķus , sekot principiem un vadlīnijām viņam vienkarši perfekta. Daudzus gadus verojot kā viņš ikdienā atlasa materealus kā vaido darbus DZELŽAINI SAPRATU ka ar vairumu tās Publikas kuras gaumi viņš prerfekti izkodis negribu neko kopēju nekādos apstakļos. Čalis ar perfektu grafisko izjūtu kurš smalki parvalda stilus to vesturi un nianses fanam relaxsam savulaik vai ik dienas vienkarši uz Pēdejā kadra taisija ģenialas grafiskas lietas , tai pat laikā ikdienā vēsi un perfekti var štancēt pēc Vizuālu idiotu un histerisku vecmeitu diktētiem principiem , apskaužama speja sadalit pasaules SAVEJĀ un Atbilstoša formātam , ists profs. Iszstādes apmeklēšu noteikti , intervija forša. 1 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*