Aukstie rīti

Latvijas skaudrās ziemas liecības

Latvijas skaudrās ziemas liecības

Sanāk taisnība. Sniegs var būt vai nebūt- daba tāpat mostas pēc sava plāna. Vimbas Gaujā neķeras kā pērn, foreles mana viet tuvu to ziemošanas vietām, raudas vēl nemigrē kā pavasara lielūdens izskaņā parasts…

Rīta saule teic taimiņu berzei šķilties...

Rīta saule teic taimiņu berzei šķilties…

Vai tas mums solīs vēl kādus lietus- kas zin. Skaidrs ir tas, ka ,piena upes ķīseļa krastos netek ne spiningotājiem, ne pludiņniekiem, ne grunteņniekiem. Tā ka pavisam nav- tā ar nav, bet diezgan neprognozējamas ir zivju aktivitātes šogad. Tā man vakar apgalvoja arī eksperta kungs Einārs Siliņš. Pats gatavojos sporta sezonai, nesteidzoties un pārdomājot gan savu arsenālu, gan taktikas.

Ierindas skate, iespējams, skandalozs foto

Ierindas skate, iespējams, skandalozs foto. (Konstantīn Koļesņikov- veiksmīgās mentiņas neajag slēpt!)

 

Izliku savus sacensību voblerus, piesūtiju klāt iztrūkstošās pozīcijas- foreļu mači LV šogad trijās kārtās, tiek prognozēta krievu, baltkrievu, ukraiņu un lietuviešu klātbūtne- lai iegūtu labu cīņas pieredzi namaz nevajadzēs tērēties Pasaules čempionātam. Pasaule brauks pie mums!

Starpfinišs ar vienu. Normark Team 2014

Starpfinišs ar vienu. Normark Team 2014

Izgājušajā nedēļā iefilmējām taimiņu sāgu ar Normark komandu. Aizbraucām uz Ventu, arī man izdevās vienu taimīti piešmaukt, izcēlās Matīss, mans vecais draugs- ar foreļu spini nestandartā darbojotes pie trīs metru robežas ar šo te voblerīti piekaitināja 2,7 kilogramus smagu “silver bullet”, katra makšķernieka sapni.

Matīsa vobleris veiksmīgais

Matīsa vobleris veiksmīgais. (Konstantīn Koļesņikov- veiksmīgās mantiņas nevajag slēpt!)

 

Matīss ar savu skaisto Kurzemes veiksmi

Matīss ar savu skaisto Kurzemes veiksmi

 

Venta, tiklīdz kļūs siltāks, ir uzskatāma par labu iespēju vietu pumpaino tīkotājiem. Visiem mūsu ekspertiem bija copes, zivis rāvās nost, jo ūdens temperatūra 5,8 grādi ir par zemu adekvātai lašveidīgo copei. Standartā optimāls tempers skaitās 6-12 grādu robežās. Un tas var pienākt jau nākamnedēļ. tad gribētos aizbraukt vēlreiz. Sižetu par lašu spiningu rādīsim 17. aprīlī manā raidījumā.

Šovakar jābriest rītdienas AGAT trout festam- interesantām dīķa sacensībām, kuras izdomājis un pie mums ievieš AGAT klubs, filmēto rudens notikuma versiju var redzēt AGAT Facebook lapā. Tas nozīmē, ka rīt būs daudz spriedumu par varavīksnes foreļu mānīšanu dīķī. Citādi laiks auksts un pirmo silto nakti Vidzemē sola vien pēc nedēļas.

"Go Fishing" komandas šī gada modelis treniņā bez divkārtējā LV čempiona Dzilnas kunga. Sveicieni viņam no Draugiem...

“Go Fishing” komandas šī gada modelis treniņā bez divkārtējā LV čempiona Dzilnas kunga. Sveicieni viņam no Draugiem…

“Makšķerē ar Olti” LTV 7 programmā 17.aprīlī vakarā un pēc 20.aprīļa nomad.lv, tas ir šeit.

Raksts par tēmu Blogs.

3 komentāri par “Aukstie rīti

  1. Tiko noskatījos raidījumu, pazīstama diena. Biju ar ar savu komandu, tikai pretējā krastā. Biedriem teicu ka Rapala ortrā krastā trenējas ( nu tā man likās tad), bet izrādās ka taisnība bija manā pusē.
    Arī man todien paveicās, pieteicās 70 cm liels, saulē spīdošais pretinieks. Māneklis Rapala Clackin Minnow brūns.
    Prieks kur tu rodies par to dienu var teikt, jo kā ne kā,irmais taimis mūžā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*