Kā lai viņus saprot?!

Kūst, pūš un ķeras ne pārāk- kas tas ir? Pavasars vai ziema

Kūst, pūš un ķeras ne pārāk- kas tas ir? Pavasars vai ziema

Atnāk viens un ilgi nevar izšķirties- brukt virsū jocīgajam traucētājam vai ne…cits alkaini uzgrābj nupat iekšā laistu balansieri…cits seko augšup, iet lejup, stāv vienā līmenī un pētī savādo blusu. Nekādīgi nevar atrast atslēdziņu, kas dotu vairāk par vienu- diviem strīpaiņiem. Jā, ja salīdzina ar pagājušo gadu kad piedzīvoju deviņas reizes ar vienu asari, situācija ir uzlabojusies. Kāpēc vairāk par divām provokācijām dienā nesanāk- visdrīzāk “kompresija” nav pietiekama.

Salmo beidzot rok pareizā virzienā- grafīta bļitku kāti, Šogad viens- Perch, nākamgad būšot četras modifikācijas. Asi, jūtīgi un iekārojami

Salmo beidzot rok pareizā virzienā- grafīta bļitku kāti, Šogad viens- Perch, nākamgad būšot četras modifikācijas. Asi, jūtīgi un iekārojami. Šo es nozagu Mārim Salmo. Piedod

Asaris tomēr vislabprātāk uzkacinās no skaudības. Un lielie ir pietiekami vientuļi, lai varētu vēsu prātu apsvērt situāciju un tad rīkoties. Jā, bija man šodien viens labs asara bāziens, bet nu tūlīt pa nogremdētu balansieri. Ne pabrīdināja, ne ļāva āliņģi pasildīt… Nuja, Dzilna Alūksnē to pat saka- lielie uz balansieri nav pierunājami, paņēma mans draugs mormišku, 0,14 mm un izstīvēja 46 cm un 1250 gramus dzīvas viltības uz ledus.

Skaista zivs kompānijā

Skaista zivs kompānijā

Apsveicu, pie viena par pi…rasu draudzīgi nosaucu. Ar viņu viss kārtībā- ja nevar paņemt ar bļitku, ceļ ar mormeni.

Divi ezera vepri satikušies

Divi ezera vepri satikušies

Ziema turpinās, cik ilgi ledus būs, kas zin. Vai sestdien Baltezerā “Zelta Asaris” varēs uz ledus kāpt- rīt uzzināšu.

Dzilnas draugs Nemo arī pie asara tika. Termosu vajagot mērogam, paskaidroja

Dzilnas draugs Nemo arī pie asara tika. Termosu vajagot mērogam, paskaidroja

Parīt esmu nolēmis uz Igauniju aizbraukt žāvēšanai zivis salobīt, ja veiksies… Asari tur šogad ķeras lielāki nekā pirms gada. Tas arī viss. Cikloni skrien pāri mūsu zemei, sniegs nav ienācies, bezkaunīgākie lopojas ar ūdām pa seklajiem ezeriem, bet uzņēmīgākie brauc kur zivis loģiskāk ir pieķeramas- uz ziemeļiem. HVZ kā būs ar to turpinājumu. Ziema nepietiks.

 

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Kā lai viņus saprot?!

  1. Šī īsā ziema glāba loti lielu daudzumu strīpaiņu no panas. tākā vasara solas būt strīpaina.
    Un labi ka tā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*