Žibuļa secinājumi

Viņi bija divi, izdevās uzprovocēt medības 7.2 metros, paceļot uz četriem

Viņi bija divi, izdevās uzprovocēt medības 7.2 metros, paceļot uz četriem

Vakar tā kā apsolīju uzmest Kāla secinājumus par to, ko zem ledus dara mans žibulis un kā uz to atsaucas Lielie un mazie. Mazie tur ir praktiski visur un vienmēr un pēc to uzvedības var spriest par lielo radinieku klātbūtni. Kad vakar 16.52 pieteicās kilogramnieks (un es viņu nebiju jutis še pusi gada kopš vasaras), tas tapa skaidrs.

Ja pleķis dēļ grunts cietības un dziļuma attiecībām ir piemērots, bet mazie tajā neatsaucās- ir vērts piestrādāt. Ja pirmajos cēlienos dauza mazie, vari turpināt citur.

Vakardienas medībi taustāmā daļa

Vakardienas medību taustāmā daļa

Ja runa ir ne tikai par Lielajiem bet arī par dūčiem vai smukajiem- tie pievēršas pirmie, kad tie novēršas- sākas smalce. Pa lielam šķiet ka tā arī pamatā ir rezerves barības resurss. Pamata resurss tomēr ir raudiņas. Var jau būt ka patiesi lieli asari pavasari gaidot sēž tikai uz asarēniem, tik nomaļš dzīvesveids tiem ir- nezinu.

Arī spēles nianses ir gana. Vispirms- mēs ziemā visi saspiežamies uz mānekļa izmēru. Kurš normāls ņems Salmo 2 piecu- deviņu metru dziļumā? Un ko tu no tā mikrobleķa gabaliņa sajutīsi? 3 izmērs un uz augšu. Ar balansieriem tāpat. Nereaģē kā vajag zivs uz 3 vai 5 centimetriem, tie viņu nemodina! *tas labi redzams no augšas.

Spēle- ja atsaucas, tad nemitīga provocēšana uz celšanos. Pacelts asaris uz ņēmienu ir pavelkamāks. Vai arī sildīt apakšējo horizontu bez lēkāšanas, vakar vakarā tā vajadzēja, kad asaris vairs negribēja lēkāt pa horizontiem.

jaunās krievu superplastmasas spolītes tiešam ar labu bremzes pogu apveltītas, iesaku

Jaunās krievu superplastmasas spolītes tiešam ar labu bremzes pogu apveltītas

Lielais vakar man pieķērās telefonsarunas laikā, bija austiņa, varēju komentēt skaļi un tas drusku nojauca koncentrēšanos. Viens ir skaidrs pilnībā- ar visiem saviem iespējamiem spēkiem Lielais nelīdīs caurumā, vajadzēs piegājienus trīs- četrus. Ja tiem vietu savā stratēģijā neatstāsiet- visādi var būt.

Ne asakas+gribētu komentāros ieraudzīt vismaz vēl kāda domas par maniem vērojumiem. Šī ir vieta domu apmaiņai, kā nekā…

Tev būs strādāt kā trakam urbim ja ko gribēsi no zivju izvietojuma saprast. Sāpīgi, bet fakts

Tev būs strādāt kā trakam urbim ja ko gribēsi no zivju izvietojuma saprast. Sāpīgi, bet fakts

Raksts par tēmu Blogs.

7 komentāri par “Žibuļa secinājumi

 1. es joprojām nevaru saņemties un noticēt tam, ka kaut ko lielāku par 5cm viņam gribēsies, bet varbūt jāsāk noticēt.

 2. Visbiežāk rezultātu veido ticība māneklim un tam ko tu dari. No pieredzes varu teikt ka 11 cm balansieri ņem arī tāda paša gauma ašuki, nerunājot par bakstīšanu, bet uz trīnieciņa vēlama plastmasa ačtele.
  Bieži dzirdēts stāsts ir par Zandartu zibulēšanas rezultātiem ar šķērseni, kur taustāmā daļa ir skaisti asari.
  :Un es mēģināju mazāku šķērseni un bļitkuci un mormeni – ignors, kā laiž iekšā 9cm vai 11cm tā bāziens un sākās cīņa uz dzīvību un nāvi.
  Arī zīvīm acīmredzot ir lielummānija, tāpēc bieži grīb kārtigu dzelzi, it īpaši 5m un uz augšu.
  Medības ar šķērseni tiešām ir uzbšanas svētki, bet tās ir atalgojums ko makšķernieks sniedz ezeram kā lielu paldies par fantastiskajām emocijām kuras ir vienmēr- skābekļa formā.

 3. Man ir jautājums! Kurš normāls makšķernieks otro salmeni tirinās deviņos metros?!!! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*