PČ forelēs Horvātijā

Ūdens dzidrība ir šāda, zivju copes vietā gan mazāk.Komanda pa ceļam, Kaspars brauc ar savu auto...Zivis un Kostja. makšķere rokās būs rīt.

Jūs nevariet iedomāties kādā trakā pasākumā šobrīd piedalās Latvijas komanda foreļu ķeršanā ar mākslīgo ēsmu no krasta.
Pasaules čempionāts notiks rīt un parīt, ir pieteikušās septiņpadsmit (!!!) komandas un šodien notiks oficiālais treniņš.
Visas mūsu cerības liktas uz sīkiem vizulīšiem, un kas ir vēl muļķīgāk – ļoti mazām gumijas džigu skrandiņām.
Pateicoties daudzu valstu ieinteresētībai silikona mānekļu propagandēšanā, mēs tagad dabūsim forelītes dancināt uz tādām kā mazām mormiškiņām ar mākslīgo ēsmu- tārpa vai tārpiņaimitāciju.

Krka upe ir ļoti skaista, ar dzidru ūdeni, bet zivis sola laist varavīksnes foreles, turklāt 10-20 cm garas.
Forelistam tas nozīmē- sīkas, audzētavu vien redzējušas dvēselītes, kurām bez kompromisiem būs jādod saprast cik izdomas bagāti un veikli tad esam.
Godīgi sakot – mūsu stiprā pils ir vobleri, rotiņi un šūpiņi, bet arī gumijās ir iestrādnes un šorīt daudz kas taps saprotams par to kas un kā jādara.
Mums to nāksies apjaust jau reālajā vietā, jo Latvijā tāds copēšanas poligons ūdens dzidrības ziņā varētu vienīgi būt Cēsu novada Strīķupe.
Forele savu pielāgošanās spēju ziņā ir unikāla zivs, tādiem pašiem nāksies būt arī mums, ja gribēsim pasniegt līdz godam un slavai.
Komanda- Kaspars Poišs, Jānis Masaļskis, Igors Filipovs, Konstantīns Koļesņikovs, Māris Olte.
Komadas kapteinis Egons Simsons
Pārstāvis, jeb menedžeris- Edgars Zveja
Komanda pārstāv Latvijas Makšķernieku apvienību
Atbalsta- makšķerēšanas zīmols AGAT un Rīgas Brīvostas pārvalde
Īkšķi jātur rīt un parīt no pulksten 10 rītā līdz 13 dienā.
Jaunumi sekos.

3 komentāri par “PČ forelēs Horvātijā

  1. Olte Māri, paldies, ka informē tautu, bet, pirms raksti tādu ziņu, lūdzu, izlasi sacensību noteikumus un neizplati nepatiesas ziņas.
    Komanda nepārstāv un nedrīkst pārstāvēt Latvijas Makšķernieku apvienību, bet gan tikai Latvijas Makšķerēšanas sporta federāciju, jo tikai komanda, kura pārstāv LMSF drīkst piedalīties pasaules čempionātos. Jo tikai LMSF ir pasaules konfederācijas sastāvā un, attiecīgi, drīkst pieteikt komandu.

    Lai būtu saprotamāk, to pašu uzrakstu angliski – only teams that are members of the national federations shall be admitted to World Championships.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*