Salatētis ārdās

 

Pirmie soļi- ledus ir patiešām drošs

Pirmie soļi- ledus ir patiešām drošs

Zivīm mute ciet! Ēd to savu bļitku pats, ja gribi! To man teica trīs dienas pēc kārtas. Alaukstā, kur bijām absolūti pirmie uz sēkļiem. Pirms sala iesēdinātos asarus traucēšu vēl reizi, tā vakar nolēmu, pēc tam- lai dzīvo kā grib. Neņēma velli- viena līdaka ielaida starp zobiem manu balansieri pie Velna tilta un viss! Kroņa vietas klusēja…

Inesi ņēmu joka pēc- sievas vārdā nosaukts ezers. Daudz stāstu par tā bagātībām, bet man tikai viens 150-200 gramu asarītis. Pārējie brīnijās arī par tādu, necope bija visaptveroša. Tikai mazie meža ezeriņi šur tur atlaida pa leknākam lomam, cik te apprasījos. Hrestomātija- ledus uzkrīt un nedēļu visiem mute ciet.

666 grami, tā mēļo par Pētera asari! Otrais lielākais čempionātā

666 grami, tā mēļo par Pētera asari! Otrais lielākais čempionātā

Vakar Vallē Makšķernieku paradīzē viesojāmies. Sestdien veterānu čempī labi asari bija rāvuši visas aukliņas kopā, bet pārbaroti ar sacensību gardumiem tie bija gana kūtri izejamajā dienā… Četri, no kuriem trīs uz bļitkas 1,5 metru dzilumā- tiem ir dūša! Bet joprojām- ne tas, ko meklēju… varbūt gribu par daudz… Ai nav jau nekāda sāpe- cope ar to arī ir brīnumaina, gan jau vienu dienu izšaus!

Valles Briesmonis lauž makšķeri ar savu masu

Valles Briesmonis lauž makšķeri ar savu masu

Laicīgi pieņēmu lēmumu uz sacensībām LČ pa ledu šogad nerāpot. kopā ar saviem “Zivju ganiem” padarbosimies pa lauku mačiņiem, ja būs luste.

Sals turpinās, VAF ir nodots projekts Ogres sakopšanai, zivis kā parasti… Viss notiek, kā smejies!

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*