Brīvdienu Kreize

 

Zvaigznes dienas loms

Zvaigznes dienas loms

Skaistas brīvdienas pavadītas. nekad nebūtu domājis ka varu tik daudz saspiesties uz iekšējo ūdeņu zivīm un to mānīšanu astronomiskās ziemas režīmā. Burtnieks, Kāls, Alauksts, Jumurda- tie bija apciemotie ezeri, Ogres upe tika pētīta kopā ar puiku (jo zāģis saplīsa).

Vēderā 300 gr.breksēns, svars 9,4 Cita loms

Vēderā 300 gr.breksēns, svars 9,4 Cita loms

Ko var teikt? Nekā nevar saprast. Kā vakar no rīta- Zariņvaldis un citi Burtnieka arāji vienā mutē apgalvoja ka nu jau gan ir ziemas cope, garāku par 11 cm mānekli izvēlēties ir grēks, bet uz ezera izrādijās- lielās gribēja lielos. 18 cm klasiskais Rapalas “puļķis” un 7,8 vai 4,7 kilo līdaka piesakās.

Tāda skaista piezveja, aiz vaiga pieķerta piepeldēja

Tāda skaista piezveja, aiz vaiga pieķerta piepeldēja

Mums tik grezni negāja- septiņas zivis uz diviem, lielākā līdaka- ap pusotru kilogramu, breksītis gan Pēterism pagadijās lielāks- ap trīs kilo, turklāt ar nārsta pumpām uz deguna… arī zivis nesaprot ko domāt.

Drebelīgā laivā fočētas nārsta pumpas un brekša Pētera vai otrādāk

Drebelīgā laivā fočētas nārsta pumpas un brekša Pētera vai otrādāk

Ja tā padomā- pusotrs mēnesis un līdakām jau nārsta liegums ies vaļā- ko tur brīnīties.

Skaistākā līdaka man pirms Jaungada tika- drusku virs trīs kilogramiem. 31.decembrī Jumurdā- 2,6 kilogrami- itkā jau nevaru sūdzēties. Skaistas un garšīgas zivis. bet lielās nav…

Vecgada dienas loms

Vecgada dienas loms

Par velci runājot- laikam jāatzīst ka ir ērtāk ja motors darbu dara. Rokas šajā gadalaikā salst, vējš saldē. Kātus grūti izkontrolēt…

Vikrora "copes dizains'. Zivju Gani velcē tā. intervija ar viņu SWH pag.ned. Zaļajā stūrī

Viktora “copes dizains’. Zivju Gani velcē tā. Intervija ar viņu SWH pag.ned. Zaļajā stūrī

Ar džigu pavisam smieklīgi- beidzamās trīs reizes neko nevar uzkacināt. Tieši pie grunts varbūt arī šobrīd nav ideālā atrašanās vieta. kad uzkritīs ledus vāks, iespejams, būs citādi.

Baltās mušas sastopas ar Snowbee

Baltās mušas sastopas ar Snowbee

Velce- pilnīgā Rapala zīmē. Husky Jerk, Original, Shad Rap,DT sērijas, Tail Dancer,X Rap…lielākā tika uz 18 cm Flat Rap līdaciņas krāsojumā. Asi zemi rokošas un attāli skrienošas mailes plēsoņas interesē puslīdz vienādā līmenī. Daždien šancē tālie, vakar, piemēram, tikai tuvie spiningi.

Kā lai te nepatvičo... tā jau arī līdz poperim nav vairs tālu...

Kā lai te nepatvičo… tā jau arī līdz poperim nav vairs tālu…

Redaktors Matīss, kura aizraušanās ar “Copes Dizainu” noveda pie tā, ka sniegot slapjam sniegam lūkojām Alaukstā seklumā ar poperi, mūsu dīķī kopā ar Nemo ap pus kilo asari uz 6 cm XRap izkacēja…

Uz darbu mīļajā Burtniekā steidz

Uz darbu mīļajā Burtniekā steidz

Tādi jaunumi, gaidam ziemu tās ierastajā formā.

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*