Sodien viņas bija seklu

Panirt zem ledus un pagrauzt. Ziemā bebri grauzīs šos krokodilus

Panirt zem ledus un pagrauzt. Ziemā bebri grauzīs šos krokodilus

Skaistu laiku pavadīju uz seklā ezereļa. Neticami, bet līdakas šodien plosijās tā, itkā būtu jūlijs. Zāles nobrukušas, seklumi vaļā, bet zivis tieši tajos bīdijās un dīdijās. Kādus septiņu līdaku mutuļus sīko zivtiņu barā novēroju, piestrādāju, bet tā mērķa zivs viņām bija tik sīka, ka man tādas 5 cm slaidas imitācijas neatradās, bet īso resno neņēma.

Citā vietā seklumā bija rupjāka izmēra zivis, tur līdakas uz pretzāļu gumiju reaģēja labi, bet atkal- tikai sita, spieda un čakarējās. Viena- lielākā šodien reizes četras nāca pakaļ māneklim, spieda lejup tā ka pašai spura līda no ūdens ārā, bet piecirst neizdevās pat ar visu pauzi. Bet dziļumi klusēja. Iespējams, ka ūdenim līdz 4-5 grādiem atdziestot ir sanācis, ka siltāk tagad ir seklumos, jo ārā bija 6-7 grādi, pat vēl drusku vairāk.

Tā nu daudzi jautājumi palika neatbildēti, daudzas idejas radās vērojot šo dzīvību. Tāpēc man kļūmīgās copes patīk labāk par tām, kurām sižets izvēršas garlaicīgi uzvarošs- beigās viņu pievārēju. Ne sūda! Lai dzīvo. Rīt MOSP seminārs pie Rāznas. Lektors- es arī.

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*