Līdakas te ir

Paši zināt, cik liela iespēja ir praktiskajā spiningošanā “ar parasto spiningu un mētāšanu” dabūt krietnu zivi.
Zivis virs pieciem kilo gadās ne katru dienu. Man vakar gadījās.
Baltezerā (Lielajā) filmējot, jau pāris stundas braukalējām pa cerīgo sēkli ar skaidru saprašanu, ka zivis nārsta gaidās ap to grozās, un plēsoņas līdz ar tām pilnīgi noteikti.
Par dienas formulu pasludinātais Dzeltenais šūpiņš tika lietots uz nebēdu, bet es par savu mērķi izvirzīju pārbaudīt citas alternatīvas un plānā bija ķerties pie šūpiņa tikai, ja uz tā tiešām sākas lopiski jestra ķeršanās.

Baltezera Premium komplekts

Sēkļi ir tie paši, uz kuriem ziemā bieži meklējam un atrodam asarīšus uzmanīgos. Kompānija- Egons Simsons un Andrejs. Abi jau labi atvēruši rēķinus Baltezerā pirms pus mēneša.
Ņemoties ar eksperimentiem, pamazām nonācu līdz tā saucamajiem “pullbeitiem”– tvičojamajiem vobleriem, kuri jāvada ar tādiem kā grūdieniem. Svarīga lieta tam vizulim ir pauze. Pēc uzrāviena tas ienirst, un ap 0,9 metriem iekaras kā suspenders.
Paši saprotat, cik patīkami ir, raustot un iepauzējot, pēkšņi sajust, ka vizulis atdzīvojas un ar raupjiem rāvieniem sāk pumpēt dzīslās adrenalīnu! 5,45 kg iznārstojusi līdaku mamma ar diviem 100 gramīgiem asariem vēderā.
Izvilkšanas beigu fāzi izdevās nofilmēt un rīt to varēsiet redzēt raidījumā Ar Makšķeri LTV7 21:25. Tur būs arī Burtnieka iepazīšanās raidījums.
Lai Jums veicas eksperimentējot ar raušanu un grūšanu!

Raksts par tēmu Cope.

3 komentāri par “Līdakas te ir

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*