Un uz velces- jā…

Man patīk šī ekipāža

Man patīk šī ekipāža

Tik zemu ūdeni kāds šobrīd ir Burtniekā pie Vecates bāzes Salacas krastā neatminas neviens. Vitālijs Začs no Valmieras MMB apstiprināja. Un pa visu šo ūdens mazumu mēs atsaucēmies un šodien tur mazā mačā- divcīņā. No astoņiem līdz vieniem bija jāspiningo, pēc tam- jāmet mērķī. Laikam jau sanāca tā, ka copes apstākļi bija grūti. Mārtiņa laivas piekabe nobruka no slitas un gandrīz palika upē, tik zems ir ūdens. Smieklīgi jau, no otras puses, braukā laivas pa milzu ezeru un burkšķ ka ūdens nav…

Kā man tīk šī lecīgā zivs!

Kā man tīk šī lecīgā zivs!

Velces fenomens, citādi to nenosauksi. Es netaisos nevienu mācīt kā jāvelcē, bet atrodot pleķi, kurā zivis ir aktīvas mēs tās varam pletēt vai katrā braucienā, bet apstājoties un lūkot tajā pašā vietā džigot, tvičot, šūpiņot, rotiņot- vari darīt ko gribi un rezultāta nav. Principā ļoti vājš ir iznākums arī meklējot zivis nesakultajās dzidrajās ezera krastmalās BET- uz velces jā.

Lūk iemesls, kāpēc ir jēga copēt- komunikācija!

Lūk iemesls, kāpēc ir jēga copēt- komunikācija!

Pēc sacenšanās uz ūdens sacesības pārcēlās uz krastu. Diviem brašuļiem bija katram pa piecām zivīm, Pēterītim arī, pārējiem nu tā- man bija 1,2 kg līdaka un 1,3 zandarts. Tās metām slaveno Ārenberga mērķi kastingā. Mucinieks satrenējies saplivināja 70 punktus, man laikam 68 bija, citiem tik raiti negāja. Rezultātā par mata tiesu apsteidzot tuvāko sāncensi es tak tiku trešajā vietā, Pēteris- otrajā(ar 36 punktiem kastingā). Kā sauca pirmo- jāskatās protokolā. Lai arī bez dižiem izmēriem, tomēr velcētāji šodien bija veiksmīgāki. Fakts. Rudens turpinās, gaidam lietu.

P.s. Vienu lielo šodien tomēr uz ezera bij nomušījuši- 12 kilogrami.

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Un uz velces- jā…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*