Dzīvojam tālāk, Sacensības!!!

Mana šī gada mīļākā fotogrāfija

Mana šī gada mīļākā fotogrāfija

Atmiņā sāk krāmēties tas, kas noticis pagājušonedēļ. Žēl ka neiznāca iekosties medaļās PČ no laivām. Nesalīmējās Latvijas Čempioniem spēle, nespēja parādīt zobus citiem, tikai paši sev. Analizēsim kas un kapēc, bet tas uz plašāku publiku neattieksies. Pārāk prasti uzvedas “vadošo” copes portālu publika. Lai paaugas pirms tiek pie jēdzīgas informācijas kā savākt sevi būtiskos dzīves momentos. Pats esmu pieradis infantilu zīmēšanos laist gar ausīm, bet par citiem to nevaru teikt.

Kā gāja treniņos ir safilmēts- šovakar LTV 7 to rādīšu. SWH Zaļajās stūrī- stāstīšu.

Šī un nākamā nedēļas nogale solas būt lieliska tiem, kuri grib nākt bariņā.

1. AGAT, L.Baits un Gold Fish sestdien Mergupē rīko forelistu sezonas noslēguma maču. Must Have tusiņš uz sacensību bāzes. Sešas reizes pa pusstundai copes tiek solīts uz laistām varavīksnenēm. Te ir afiša:

Sestdienas foreļu pluktiņš

Sestdienas foreļu pluktiņš

2. Vecates bāzē Burtniekā svētdien līdaku mačs. Drīkst mētāt, velcēt- ko vien sirds kāro. Laba iespēja izvilkt lielo.Vairāk info pagaidām neesot afišā apkopots.

3.Nākamnedēļ Eboat rīko labdarības maču Lilastē. Savas vecās cpes mantas tur varēs nodot, lai tas kas vienam nav vajadzīgs varētu būt iedvesma otram, jaunākam. Te ir afiša:

Zilaste Lilaste

Zilaste Lilaste

Raksts par tēmu Blogs.

5 komentāri par “Dzīvojam tālāk, Sacensības!!!

 1. Mazliet neizpratni rada 1. pasākums – oktobris tomēr ir lieguma mēnesis Mergupei un atļauta vien dabiskā ēsma. Atļaušos minēt, ka ar slieku jūs tomēr neķersiet?
  Jebšu te ir kāda dziļāka doma, ko es neesmu izpratis?

 2. iciks
  Ir nianses ko neesi izpratis. Laistu varavīksneni Ogrē un Mergupē klapēt drīkst. Domā mēs tādu pasākumu pret likumiem organizētu 🙂

 3. Māri, bet tur ir tomēr hermētiski slēdzamu posmu nav, bet strautenes arī pa kādai un kā nošķirt vienas no otrām, lai ķeras tikai tās un tikai tās?
  Apzinos, ka Tu un biedri esat krietni ļaudis, kas apzināti postu neradīs, bet šis pasākuma laiks šķiet tomēr neloģisks. Pie tam viens otrs jau padomās – ā, viņi var, iešu es ar!

 4. Diemžēl, padzirdējuši par laistajām varavīksnenēm Mergupē, un maču atcelšanu, esot pilna Mergupe ar visādām jocīgām žilkām ar āķiem galos! 🙁

 5. Pats biju Mērgupē nākamajā dienā pēc foreļu slaktiņa Vangažu dīķos. Pie upes satiku vienīgi mūsu jauno itāļu draugu, kurš bija vienīgais cilvēks upes garumā. Šodien mūsu draugs bija pie manīm veikalā iebraucis klačiņu uzsist, stāstija ka pēc jau pāris dienām, vietējo, kā arī Rīgas blice esot darbojusies uz nebēdu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*