2. diena un viss

Tādas pāris būtu noderējušas...

Tādas pāris būtu noderējušas...

Pēc nu jau iestrādātām iemaņām ieraugot saulainu un rāmu rītu ienākas pārliecība ka plēsoņas gribēs gumiju. Pa lielam tas tā arī sanāca.

Pēc vakardienas grūtumiem apsverot visus par un pret balstoties uz savu iekšējo pārliecību un mums zināmo informāciju izlēmām ka ļausim Ingusam un Armandam izēst savu podu līdz dibenam.

2ā krusrtnešu laikos...

2ā krusrtnešu laikos...

No rīta visi vīteroja par krievu vajadzību trenkties pakaļ itāļiem. Bija izskaitļots ka itāļi savu supersniegumu izvilka seklā nelielā attekā, kur zivis bija ķēruši lēnām un plānveidīgi. Mums bija savs plāns un sekot citiem netaisījāmies. Bija jāmeklē sava spēle. Vitālijs devās dresēt zivis savā vakardienas asaru vietā, Armands par visu cenu rāvās pilsētas un iespējams, ezera virzienā.

Nav viegli atlaist pavadu un ļaut čomus straumei

Nav viegli atlaist pavadu un ļaut čomus straumei

Skaidrs laiks- zivis jāmeklē vai nu dziļumā, vai zem paslēptuvēm.

Vitālija un Gunta pirmās divas līdakas bija paņēmušas paseklā vietā starp piestātnes kuģiem drīz viena pēc otras. Labas, lielas līdakas tur, kur vakar bija asari.

Armandam un Ingusam seklā ezerā džerkam bija atnācis un pat uzplēsis krietns krokodils. Uzplēsis un norāvies…

Jauni un talantīgi- kā tādi angļi

Jauni un talantīgi- kā tādi angļi

Lai kā gājais- savu pirmo līdaku šie ieplēsa man kā preses pārstāvim pašā degungalā.. kopā divas.

Armands: Vistrakāk bija kad vispirms man uz lielā džiga līdaka pastiepa un nepalika uz āķa, tas varēja būt liels kukainis. Nākamajā metienā tanī pat vektorā Ingusam tas pat zvērs nocirpa arī mikrodžigu. Maita.

'3oha domā ka ir čempiona. Lietuvis vēl ne

Ļoha domā ka ir čempiona. Lietuvis vēl ne

Guntis un Vitālijs ķēra lēnām bet nenovēršami- augstas klases rādītājs, jo tanī pat laikā itāļu trim zivīm krievi seklumā spēja līdzi likt tikai vienu.

Beigās mūsējiem bija 24 zivis, piecas līdakas un pēc mūsu skaitītā 6470 punkti šodien.

Smukās dusmīgās Īru līdakas...

Smukās dusmīgās Īru līdakas...

Guntis: Zinu ka tas varētu būt viens no dienas trim labākajiem rezultātiem laivu ekipāžām. Divi lieli asari beigās trāpijās- 39 un 41 centimetrs. Otro vilku un spļaudijos jo šķita ka tā ir sīka līdaka. Bet nē- smuks bonuss.

P.s. Es kā trenera funkciju pildītājs noslēgumā varu vien piebilst ka lielākā mūsu šī čempionāta kļūda bija laicīgā analoģisku bet izpildījumā atšķirīgu zivju ķeršanas variantu neatstrādāšanā. Tie, kas pārāk uzticējās treniņos pārbaudītām vērtībām un drusku pieraustijās improvizēt uz vietas arī palika zemāk nekā pelnījuši.

Makšķerē laikam taču tomēr ar galvu…

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*