Atbraukt vajag. Vismaz uz semināru

Basara no Salmo

Preses relīzē viss pateikts. Tiekamies.

Jaunām komandām un jaunām idejām. 
Latvijas kauss spiningošanā no laivām. Ķīšezerā 28.-29. septembrī.
Rudenī aktivizējas gan līdakas un asari, gan makšķerēšanas sporta cienītāji. Pabeigtas Latvijas čempionāta kārtas, un klāt tradicionālais Latvijas kauss spiningošanā no laivām, kas šogad notiks Ķīšezerā.  
Divu dienu sacensības rīko LMSF (Latvijas makšķerēšanas sporta federācija) sadarbībā ar MOSP (Makšķernieku organizāciju sadarbības padome).

Latvijas kauss šogad nāk ar diviem jauniem izaicinājumiem. Pirmais uzrunā jaunos dalībniekus, kas vēl tikai prāto par pirmajām sacīkstēm. Šis ir īstais brīdis mēģināt izmantot dubulto iespēju – gan iepazīt sacensību atmesfēru, gan iespraukties starp pazīstamiem sportistiem kopējā vērtējumā, gan sacensties par īpašu veicināšanas balvu jaunajām komandām.
Otrs izaicinājums ir saruna par makšķerēšanas un ūdeņu nākotni Latvijā, uz kuru pirmās sacīkšu dienas noslēgumā aicina MOSP. Makšķernieku iespējas ne tikai ņemt no ūdeņiem, bet arī dot, makšķernieku biedrību pieredze, pieejamais ES finansējums – 28. septembra seminārs ir pirmais no MOSP publiskajiem darbiem Sabiedrības iontegrācijas fonda finansētā projekta „Mums rūp!” ietvaros. Semināra laikā notiks arī spiningotāju apspriede par nākamā gada Latvijas izlases veidošanas pamatprincipiem un idejām par nākamā gada nolikumu.
Aicinām pieteikties uz semināru arī makšķerniekus, žurnālistus un citus interesentus, kuri nepiedalās sacīkstēs.
Sacīkšu norise īsumā – 28.septembrī  līdz plkst. 8.00 pulcēšanās pie viesnīcas „Mežaparks” R. Feldmaņa ielā 11; 8.30- 9.00- tiesnešu izloze; 9.15 tiesnešu sapulce; 1. kārta 10.00- 16.00;  16:30 kārtas rezultātu paziņošana. 17.30- 20.30- biedrības „MOSP” organizētais seminārs. Otrajā dienā – pulcēšanās sacensību vietā līdz plkst. 6:30;  2. kārta 7:00- 13.00;  13.30- rezultātu paziņošana,  14.00- apbalvošana.
Sacensībās piedalās komandas, kuru sastāvā ir 2 laivu ekipāžas ar 2 dalībniekiem katrā, un atsevišķas ekipāžas. Katrai ekipāžai līdzi jābūt 1 tiesnesim.
Sacensību nolikumu atradīsiet  HYPERLINK “http://www.fishing.lv” www.fishing.lv lapā.
Atgādināsim, ka pērn Latvijas kausu ieguva Rapala komandas ekipāža Jurijs Fjodrovs un Aleksandrs Meirāns.
Laika prognoze nedēļas nogalei – apmācies, neliels lietus, mērens ziemeļrietumu vējš.
Tiekamies Ķīšezerā!

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*