Ēdamgumijas no citas puses

Līčupes atradumi

Līčupes atradumi

Vakar braucu caur Mazozoliem un nolēmu paskatīties kā mūsu šopavasar tik iekārotā Līčupīte dzīvo pēc tam, kadf tik daudz kāju pa tās krastu dipinājis. Zivju ziņā redzētais iepriecināja: bedrītēs dzīvojas sapaliņi, arī piecas no laistajām forelītēm vēl redzēju. Makšķeres nebija līdzi- smalkāk neko nevarēja konstatēt, tomēr radās pārliecība ka pēc lielā ielaisto zivju daudzuma upe nav izslaucīta kā ar slotu.

Pabridu divas ar pusi zonas pa vietām- joprojām bija sapnis atrast savu norauto Niakis un kādu no voblerīšiem, kurus pasējuši konkurenti. Saprotu, ka “dārgumu meklētāji” jau pirms manis labi pastrādājuši, tomēr dažās vietās upē šis tas atrodams bija. Tiku arī pie Pontoon CrackJack voblerīša, tā ka braucienu atsitu, kā smejies.Arī pāris nimfas atradu. Un drusku sabēdājos. Tās izskatijās pārāk svaigas. Kopš čempja ir pagājuši divi mēneši un gumijām, uz kuru paciņām rotājas japāņu ECCO zīmīte nevajadzēja izskatīties tik frišām. Tikai tievākie nimfu tausteklīši rāda kaut kādas ūdens ietekmes pazīmes. Tas ir par maz pēc manas saprašanas.

LČ Rušonā no asarīša vēdera pēc noķeršanas izleca nokostas “ēdamgumijas” rumpītis. Apgremots, bet nesadalījies. Tas noteikti aizņēma 3/4 kunģa un nekādi zivij nenāca par labu. Nemo no Kālā izķerta asara izvilka tvistera asti. Tā bija no parastās gumijas, kas automātiski nozīmē- nesadalās. Kas zem ūdens notiek ar mūsu norautajiem vaoi zivju norītajiem gumijas mānekļiem, tas ir jautājums, kas mani uztrauc.

IVai ECCO uz Berkley ir tikai zaļu makšķernieku ķeršanai?

Vai ECCO uz Berkley ir tikai zaļu makšķernieku ķeršanai? Nimfa pēc div mēnešiem ūdenī ir kā jauna!

Eiropā ir izcēlies skandāls par neatļautām vielām zivju barībā. Sanāk ka barojot zivis pa lēto mēs indējam mantu, kura pašiem pēc tam šķiet tīra… Ko Jūs esat atraduši un izsecinājuši?

Raksts par tēmu Blogs.

8 komentāri par “Ēdamgumijas no citas puses

  1. Reiz veicu eksperimentu turot keitech un LJ tiogu ūdenī. Pēc aptuveni 3ned. keitech 2 colīgā bija uzpūtusies par veselu collu un palikusi tāda drupana un pildīta burbulīšiem, tajā pašā laikā LJ bija palikusi tikai ar burbulīšiem. Eksperimentu veicu krūzē ieliekot gumijas un ielejot ūdeni. 🙂

  2. Māri. Uz Berkley paciņas rotājās zīme ECO nevis ECCO. Tās varētu būt dažādas lietas. Varbūt šīs gumijas ir videi draudzīgākas, piemēram neizdala toksīnus vai citas kaitīgas vielas? Starp citu, stikla pudele nekādu postu dabai nenodara. Tā vienkārši izskatās nepievilcīgi nomesta upes krastā! Piemēram, jaunās paaudzes skārdene. Nenomet zemē bet iesper ar papēdi augsnē un aizrušini. Pēc pāris gadiem tur nekā nebūs.

  3. Šī ķīmija nodara kādu skādi, Māri. Bet tas viss ir piliens jūrā, salīdzinot ar maluzvejnieku un zvejnieku sastrādāto. Labi, ka naktsāķu foreļupēs ir palicis mazāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*