Pusstundu vēlāk šie vīri piedzīvoja dīvainas lietas.

Mārtiņš un Kristiāns, jēgu pārcopējuši

Mārtiņš un Kristiāns, jēgu pārcopējuši

Pusstundu vēlāk šie vīri piedzīvoja dīvainas lietas. Pārgrandušais pērkons, kurš vazājās pamalē ne tikai zandartam mutes aiztaisīja, bet arī atmosfēru pārmainīja! Mārtiņš pirmais sāka teikt, ka viņam jakas dēļ spinings pa nagiem sit. Pasmējāmies un turpinājām.

Nākamais biju es. Metāla stīpiņas uz roktura iemetiena brīdī sāka stirkšķēt pret nagiem! Sprakšķi kā gāzes plīts deglim, kad piešķiļ ar pjezo elektrisko dzirksteli! Brīdi vēlāk sapratām, ka elektrības daudzums kātā atkarīgs no tā, cik augstu ievēzējas! Asarēni jau vēk ķērās gan, bet nu piedodiet, beidzamo atvēzienu tā elektrība jau tesa tik stipri, ka reāli jau bija sāpīgi! Par zibens ķertajiem kļūt izraisot vertikālu atmosfēras elektrības izlādi tobrīd, šķiet , bija ne pārāk grūti. Bail iedomāties, cik lielu lādiņu uztvert varētu piecmetrīga copene, ja jau 2,1 metrīgie ultralaiti sprakšķēja kā spičkas!

Nolaidām buras un braucām krastā jau astoņos.

Tāda lūk bija pērkonu jūnija dīvainākā novakare.

Raksts par tēmu Blogs.

6 komentāri par “Pusstundu vēlāk šie vīri piedzīvoja dīvainas lietas.

  1. 22.06. tieši tas pats kad 2m twič kāts sāka sist pa pirkstiem 5cm dzirksteles. Arī Rušonā – apkārt bija kādi 6x negaisi bet neviens tuvāk par desmit kilometriem.

    Tā fiška laikam ir dēļ tā ka gais jonezējas vai tml.

  2. A man patīk sniedziņš vienīgi musīši sāp pēc tam, kad 2 sudatns padarbojies ar sniega lāpstu, lai varētu izbraukt no mājas ārā. Bet tā vispār arī ierakušos mašīnu stumt ir jautri un izvārtīt un sapikot suni sniegā arī ir forši. Pat, ja viņa nogrūž mani sniegā Vienīgi sesija traucē izbaudīt visus priekus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*