LČ spiningā no laivām Burtnieka posms

makkt un maukt bij mūsu devīze

Maukt un maukt bij mūsu uzdevums

Ir jau baigi patīkami skatīties uz rezultātu tabulu, kur godalgotajos gozējas mans vārds. Šodien pārī ar Aināru Bauģi nogrābām otro vietu spiningošanā no laivām Burtniekā. Cik saprotu, arī čempionāta rekordu uzstādijām punktu ziņā. Svētdienas rīta lomā krastā izvedām 60 100 punktus. Tos devs 19 izvilktas līdakas. Šodien novinnējām, vakar astotie palikām, summā tad otrie. Novinnēja Mērsrags.

Osītis uz milzu tvistera...

Osītis uz milzu tvistera...

Mačos ielipināt šitādu briesmoni- 1.15 metrus garu, pāri par 10 kilo svarā- tie puiši atrada lielās vakar un vietu spēja atvilkt arī šodien. Cepuri nost.

Haris kā LMSF uzrunā tautu

Haris kā LMSF uzrunā tautu

Kā mums? Rokas sāp, neko daudz vairāk negribas, lai arī bērniem ir vārdadienas ballīte. Ainārs sava maktenā Shimano Aspius kāta vietā tika pie balvas. Sportiskais Major Craft Restive 6-24 grami laikam. Kārtas rīkotājs- Gold Fish smuki atkal pirmajam trijiniekam kātus dāvināja. Ar šo Restive, esmu drošs, daudzas zobainās norausies… Pēteris Lideris, kura vietā Ainārs iestartēja šajā kārtā, tikām mačojas pludiņčempionātā PIECU(!) komandu konkurencē. Spinis rullē, ja tā paskatās. Skaidrs, ka rezultāti būs fishing.lv, man te tāds raibs foto no dēļa sanāca- mož ko var saskatīt.

Razultāti...

Razultāti...

Vālējām ar šūpiņiem un gumijām. Ainārs ar Valkasmeistaru darinātajiem, es ar precīzi muzikālajiem Aizkraukles Alfona ražojumiem. Aukla 0,18 Sufix 832 jau trešo gadu- baigā trose, Pavadiņas Flexonit no Jig& Jerk veikala, kāts Graphiteleader Rivolta, tests apm.6-28 grami- neatceros tos ciparus. Ja salīdzina ar Major Craft Restive- rivolta ir tuč jūtīgāks un tur vēl OLT nosaukumā… Spole Stella 4000. Taktika- turēties pie vietām kur zivis ir aktīvas. 19 līdakas, tas sacensībām ir liels cipars. Parasti ir tā ap 10. Uz 14 galvas, div stundas pirms beigām viss drusku apstājās, sāka pūst Dienvids, tad atkal zivis atradām un pie 16 ilgi mīņājāmies. Bet tad praktiski vienlaicīgi ieskaldijām smukas 58 un 62 cm, ja nemaldos. Baldera- 19 atsvabinājās jau uzķeramajā.

Gandarījums ir, pēc mēneša džiga skola Rušonā. Konkurenti nesnauž…

Raksts par tēmu Blogs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*