Samu diena!

Nekad nebūtu domājis, ka 4.maijs ir arī lielo samu medību diena. Pirms diviem gadiem Pļaviņās vienu milzeni neticami viegli piemānīja un izvilka tieši valsts svētku pēcpusdienā, tagad atkal- še TEV!
Lejpus Aizkraukles HES stacijas vietējais vīrs,  zemes darbus apdarījis nogājis pašpiņģelēt. Pieķēries tad viens. Kāds laiks pagājis līdz no straumes klusākā līcītī iestīvējis. Pēc 35 min. esot lūkojuši mazu uztveramo tīkliņu monstram uzmānīt apaušu vietā tas izdevies!!!
Tagad pēc neoficiālām ziņām samu rekords ir 84.7 kilogram svarā un 245 cm garumā.
Bildes rīt būs visās avīzēs. Nakti negulēju, jo filmējām Liepājā, tagad mēle balta un eju gulēt. Aprobežojos tikai ar telefonsarunu. Gan jau mediji šo briesmoni izmuļļās godam.
Rīt jālaiž uz Aizkraukli copēt, ne?
P.S. monstrs izvilkts ar 0.35mm diametra MONOFILO auklu!!!

Raksts par tēmu Cope.

6 komentāri par “Samu diena!

  1. Nezinu man kautkā tas neliekas cilvēcīgi, kam ir izdevīgi nogalināt tik lielu zivi… varēja jau pēc kāda laika viņa vēl kādu iepriecināt.

  2. Dažreiz liekas, ka lielās zivis pie cilvēka pašas atpeld nomirt. Paskatieties interviju ceturtdien Ar Makšķeri.

  3. Sākumā skeptiski skatījos uz to,ka ar 0,35 mono var izkustināt tādu monstru, bet tas vīrs sižetā neizskatījās pēc maliķa. Liekas taisnība,ka tā zivs pati padevās copmanim,tā teikt-dzīves apnikums..

  4. Thanks so much for featuring so many of my phtoos in this post Jenny. I love the wholes shop and especially the way they display all the art workIt certainly is a great place to shop!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*