Burtnieka mizošana

Kārtējā smukulīte rokā

Kārtējā smukulīte rokā

Sešos no rīta manāmi uzprišinātajā Vecates bāzē sapulcējāmies, noturējām politisko svētbrīdi un devām mizā.

Svinīgā ierinda sastāvēja no pacietīgākajiem

Svinīgā ierinda sastāvēja no pacietīgākajiem

Vietējie inteliģenti krastā prognozēja ka uz 10.maiju parasti lomi ir labi. Un tā arī bija. Tās līdakas bija, tās rijās un ķērās. Mēs bijām ar basu laivu, darbojāmies kopā ar topošās komandas biedriem Mārtiņu un Kristiānu. Līdakas atradām, tās ķērās godam, atlika vien piestrādāt.

Mārtiņš atlaiž kārtējo

Mārtiņš atlaiž kārtējo

Mans dienas moments izleca lilzīga viļņa veidā pakaļ voblerim un nokoda ta, garām. Pavadiņā palika divi riktīgi sastiepumi. Liela tā bija, vilnis bija ļoti iespaidīgs.

Dienas kronis bija Kristiāna izpildījumā. Uzmeta uz galvas vienai riktīgai klimpai. Ja nebūtu Rizer jaudas rezerves, nezinu kā būtu gājis, šoreiz zivs virsroku pār vilcēju neguva un jo tuvāk laivai, jo lielāka tā kļuva. 9.150 grami rādīja svari. Svērām saudzīgi, izturējāmies draudzīgi un lielā aizpeldēja atpakaļ. Paaugties? Nu neceāls roka tādas pagales slaktēt. 1-1,5 kilo garšo labāk.

Venēras dzimsana

Venēras dzimsana

Full size

Full size

Katrs noķērām 20-30 mēra līdakas, veidi bija visādi, uz ezera trenējās daudzas sporta ekipāžas, jo pēc div nedēļām gaidāms čempionāts.

Paldies ezeram un cilvēkiem, kuri tajā kārtību tur.

Raksts par tēmu Blogs.

6 komentāri par “Burtnieka mizošana

  1. Skaisti lomi, skaistas bildes! Pie mums viss tiek stīvināts nost! Gan pusotrinieces, gan desmitnieces!!! 🙁

  2. Igor, man kā iedzimtam alūksnes puses mohikānim tas diemžēl ir labi zināms. no manas mīļās gaujas mājās tiek stiepts viss ko var aiznest 🙁

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*