Ziemas prieks

Turpinās ziema, kas sit pa galvām un visus rekordus. Makšķerēt šādā skarbucī sanāca vien LR čempionātā. Sestdien, noslēguma posma pirmajā dienā ar ultratievajām aukliņām un 2,5 mm mormenītēm būros tā kā nekad.
Auksti palika jau pēc pirmās pusstundas, lai nenosaltu kūru domās ugunskurus, nelīdzēja 🙂 Labi ka malka nebeidzās…
kad viss aiz muguras varu paziņot, ka esmu 21 labākais Latvijas ziemas maxernieks. Komandām nosargājām trešo vietu un tas jau ir panākums.

AM_zemledus_champ

Latvijā ir viens no spēcīgākajiem zemledus čempionātiem, tas jau sen nav noslēpums. Rezultāti atrodami šeit pie sadaļas sports.
Tagad pie pirmās izdevības braukšu uz Peipuss, kur asaru izmērs par spīti globālajām prognozēm iepriexējos gados ir sasniedzis 200-250 gr. Gribu.

Last weekend the National championship in ice fishing ended endeed. I am a 21st of the best. In account that we have one of the most competitive championships that is good result. In team competition we got a bronze medals.
Decision- if I will make ice fishing more professional, can get in Latvian team. Question is- do I want this? No.
What I want is to go to Estonia, to Pepsijarvi and got some kilos of pearch or perchpike to feed my lovely family.

Raksts par tēmu Blogs.

6 komentāri par “Ziemas prieks

  1. happy anniversary vicky! btw I think some vegeis would look good inside that basket. I’ve always loved ur basket vegeis.. u know what.. somehow when i see this basket.. red riding hood pop into my head. so maybe u can put some food that she can bring to her grandma. for example, warm mini pies, a few breads, a few sweetswelcome back to miniature world. I have missedddddd your miniatures!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*