Modes lietas

OLT

OLT

Stulbi, ka ziemas sākumā pacēlu tēmu par to kā ģērbties spiningotājam, bet visādu aizspriedumu dēļ no itkā ieinteresētajiem nekādas prātīgas atsaucības nebija. Ziema turpinājās un spiningošanas čempionāti tuvojas ka traks. Par spīti salam daudzu upju straumes lēnām zaigo vaļā. Kad aizpeld rīta vižņi, var lūkot ko jaunu peldināt un iemaņas atdzīvināt. Temats “Spiningošana Gaujā” man riebj jau gadus piecus. Man patīk tā upe, bet nepatīk uzvārds Strautnieks un tas, cik lielā mērā tas neļauj sakarīgai upei tapt sakarīgi sakārtotai. Jau kuro gadu vīri klejo gar krastiem ķer un formāli laiž vaļā noķertos lašus un taimiņus. Makšķerniekus tad formāli kontrolē inspektori un noķertās zivis neredzot, secina ka viss ir kārtībā. Kārtības nav un cilvēkiem joprojām ir pamats gausties, ka pie mums jau nekas nevar sakārtots tapt. Tas nekas, ka Venta un Salaca jau sen par peļņu no licenzēm var upē ko atpakaļ ielikt. Gauja to laikam nav pelnījusi, fuck ar ārā. Kalpu un shēmotāju jūgā kalta…

Gauja, ser

Gauja, ser

Nu bet jācopē ir un pie Gaujas attapos. Un gatavojoties sapratu, ka modes jautājums mums abiem spiningotājiem ir svarīgs, jo ar tādu skaistuli trenuškās uz randiņu neiesi! Kritēriji divi- temperatūra ap nulli, iespējami nokrišņi un nav vēlams paslīdēt vai ieslīdēt tur kur nav jāieslīd. Ledus malu kāpelēšana. Brienambikses un zābaki ar filca apakšām atkrita uzreiz. Ja sanāk peldēt- brienambikses piesmeļas, bet zābaku filcs ap nulli ķer sniegu un ledu klāt kā traks.

Ēriks Bukovskis iekš  Geoff Anderson

Ēriks Bukovskis iekš Geoff Anderson

Ēriks izvēlējies jau vairāk kā pirms pus gada un savu izvēli nav nožēlojis.

Ēriks tausta bedri

Ēriks tausta bedri

Tāpat kā mans izlases biedrs Kaspars Poišs viņš Geoff Anderson ūdensizturīgo tērpu uzvilka, mednieku mugureni, augstos Meinl šņorzābakus un makšķerēja laimīgs.

Mugurene no Mammut 20l- nenormāli ērta

Mugurene no Mammut 20l- nenormāli ērta

Es par vismazāk slidenajiem uzskatu Ecco ziemas siltos zābakus. Līdz potītei tie ir ūdensdroši jau trešo sezonu, pāri tiem Mammut soft shell ūdensdrošās(ne ūdensizturīgās, nē!) pretlietus bikses un augšā flīsi ar kapuci un Shimano rudens- vasaras-pavasara Gore-tex jaku.

Kapuce, es teicu

Kapuce, es teicu

Tai ir lieliski izveidota kapuce. Tad nu sanācu melns ar sarkanām strīpām.

Principā šie ir divi salikumi, kurus var lietot vazājoties gar pavasara upēm vai kāpjot drēgnās laivās pavasara laikā.

Kāds ir Tavs salikums? Foto ar’ vari atsūtīt oltemaris@gmail.com

Strautene, kura parasti izlido marta vidū un uzskata kaprovocē lašveidīgās uz kukaiņu ēšanu

Strautene, kura parasti izlido marta vidū un uzskata ka provocē lašveidīgās uz kukaiņu ēšanu

P.s. Arī Kasparu es atradu arhīvos smuki apskatāmu. Var redzēt, ka Loomis asaka viņam labi noderējusi.

Smukas dienas pusdienlaiks

Smukas dienas pusdienlaiks

Uzķēries

Uzķēries

Tā jostas soma mugursomas vietā- arī variants

Tā jostas soma mugursomas vietā- arī variants

Raksts par tēmu Blogs.

Komentāri par “Modes lietas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*