Labie jaunumi

Tiekamies sestdien Kāla ezerā!

Tiekamies sestdien Kāla ezerā!

Divas lietas, ko vēlos šodien pavēstīt: viena- šonedēļ dikti pēkšņi Zivju fonds izskatīja pieteikumus par publikas informēšanas sadaļas projektiem. Braucu savas idejas pamatot un rezultātā jau otro gadu pēc kārtas mani ieskati par to, kas nepieciešams publikas informēšanas jomā sakrita ar komisijas vairākuma viedokli. 15 raidījumu tēmas un divas filmas. Viena no tām- par vēžiem Latvijā. Otrs atbalstītais TV projekts bija Grabovska veidotais. Kopumā bija iesniegti četri. Zveja un Latvji, brauciet jūriņā tika novērtēti drusku zemāk.

Man tas nozīmē sekmīgu gadu savā iemīļotajā publikas informēšanas frontē, paralēli dalībai divos Latvijas spiningošanas čempionātos.

Bet sestdien Kālā sacensības. Nolikumu jāmeklē www.kals.lv vai madonas novada mājas lapā. Sešas stundas būs jāspolē uz maču. Mēs būsim.

Raksts par tēmu Blogs.

5 komentāri par “Labie jaunumi

  1. Sveiks Māri! 😉 vai nevarētu ielikt rezultātu apkopjumu par sestdienas kāla ezera sacensībām. 😉

  2. Forši! Izsmeļoša filma par vēžiem Latvijā – tematiku, kas lielā mērā miglā tīta, gan būtu kas baigi interesants. Ja vien tur būs vēl kaut kas cits izņemot vēžu audzētāju asociācijas un BIOR viedokli.
    Iesaku nepalaist garām Salacas licencētās vēžošanas projektu – kamēr tas (licenču tirgošana) nebeigsies, signālvēži varēs jo vairāk iekarot Gaujas baseinu 🙁 …

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*