Dzīvot kļuvis grūtāk

2,4 tonnu džipu ledus tur labi

2,4 tonnu džipu ledus tur labi

Jo zinu ka arī šodien vajadzēja kādu zandartu salecināt līdz izklupienam, bet es esmu te un zandarti ir vispār velnsviņuzina kur.

Vakar bijām Burtniekā. Pēteris Lideris paziņoja ka tur dzīvo asari, kuri mormiškas nepazīst un tos var vien bļitkot. Apgalvoja ka zina kur tie atrodas, atliekot vien aizbraukt pakaļ. Kad aizbraucām drīz tapa skaidrs, ka zivis tur nav, vai arī neķeras. Redzot tālumā zandartotājus sapratām kā pārējo dienu veltīsim tiem.

Jocīga sajūta ezera vidū urbties, dziļuma izmaiņas minimālas un sķiet ka ko noķert izredžu nav nekādu. Bet tak ievērojām ka apkārtējie laiku pa laikam kaut ko tomēr izceļ!

Piestrādājām un drīz vien arī izcēlēji varēja vērot ka mums kaut kas padevās.

Piebozies kā kaķis

Piebozies kā kaķis

Sajūta nereāla. 2,5 metri, plašums, lietus un caurumu rinda. Stundu nekas, otru, līdz makšķeres gals palecas un ir jādod zobā. 150 mm caurumus ir grūti urbt, bet zivi caur tādiem dabūt ir bauda.

Trijatā dabujām septiņus zandartus, viens bija zemmērs, lielākais pāri 2 kilo. Pētera bļitkas bija paša taisītas un ap 12 cm garas, man bija Zebrus Vaņas mazā slaidā- ap 8 cm gara. Vienu dabūju uz dzīvās zivtiņas.

Divi vienā

Divi vienā

Pēteris ar lielāko dienas zandartu

Pēteris ar lielāko dienas zandartu

Vairāk es negribu stāstīt, pietiek jau ka Grabovskis tur svētdien taisās filmēt, mūsu panākumu iespaidots. Kur lai es filmēju?!?

P.s.

Savas zivs vēderā atradu no Pētera līdaku makšķeres nozagto raudiņu!

Savas zivs vēderā atradu no Pētera līdaku makšķeres nozagto raudiņu!

Raksts par tēmu Blogs.

2 komentāri par “Dzīvot kļuvis grūtāk

  1. I would like to help make divorce ilelgal in California this year really bad. I am gay and married my husband wants a divorce but I absolutely do not believe in divorce what so ever I think that if two people make a choice like that then it should be permanate and marriage is not a game of go stop then go again. I also think legal separation should be ilelgal too.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*